60 h na udowodnienie swoich uczuć

kzarecka

2008-06-16

maz_160- Mamy twoją żonę. Odzyskasz ją za dwa miliony w gotówce. - Człowieku, ty mnie nie słuchasz. Jestem ogrodnikiem. - Wiemy o tym. - To jakiś obłęd. Skąd wezmę dwa miliony dolców? - Znajdziesz sposób... 30 czerwca do księgarń trafi książka zatytułowana "Mąż" (w Stanach Zjednoczonych już powstaje adaptacja tej powieści; prawa nabył Random House Films). Autor? Ulubieniec tłumów, czyli Dean Koontz. Co można zrobić dla miłości? I ile? Czy ogrodnik, który w trakcie sadzenie niecierpek, dowiaduje się o porwaniu żony, znajdzie w sobie na tyle siły, by walczyć? Umrzeć? Zabić?


O książce - Skąd zwykły ogrodnik Mitch Rafferty weźmie dwa miliony dolarów? Tego dowie się później, w trakcie kolejnej rozmowy. Na potwierdzenie ultimatum na oczach Mitcha snajper zabija przypadkowego przechodnia. Aby odzyskać swoją żonę, Mitch gotów jest zrobić wszystko. Czy również popełnić morderstwo? Na razie musi wykonywać polecenia porywaczy i nie informować policji. Proste? Bardzo. Ale do czego doprowadzi go ślepe posłuszeństwo? To droga donikąd. Mężczyzna decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce.

Dean Koontz "Mąż"; Wydawnictwo: Albatros; Tłumaczenie: Andrzej Szulc; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 384; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7359-580-4

KaHa

Tagi: Dean Koontz, Mąż, książka, film, adaptacja,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany