Wesołych Świąt - bez względu na to, co to dziś znaczy

choinka_160Utwór zespołu Róże Europy do najpopularniejszych nie należy. W radiostacjach raczej też go nie usłyszycie. Z kolei w Przystani Literackiej kolejny raz padają słowa z piosenki "Wesołych Świąt": - Niech każdy dzień niesie ze sobą to jedyne święto... Wesołych Świąt - bez względu na to, co to dziś znaczy. Tak... Na ten szczególny czas życzymy Wam wszystkiego tego, co piękne, dobre, radosne, miłe. Odpoczywajcie, cieszcie się z wszystkiego, co Was otacza. Czasem to, co na pierwszy rzut oka jest zwyczajne, w rzeczywistości jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Spędźcie te dni tak, jak sobie wymarzyliście.
czytaj więcej...

Urlop

sea_160Naszedł czas urlopów. Wreszcie - powie wielu. Tak, wreszcie. Po całorocznej, ciężkiej pracy, każdy z nas marzy o odpoczynku. Przystań również idzie w ślady urlopowiczów. Niestety nie całkowicie... Istnieją laptopy, telefony z dostępem do Internetu... Mimo wszystko czas wolny, to czas wolny. Czas na życie bez pracy. Przez najbliższy okres nie dostaciecie zbyt wielu informacji, recenzji i innych tekstów. Kiedy jednak kalendarz pokaże The End, powrót do pracy, zostanie wam to wynagrodzone. Odpoczywajcie.
czytaj więcej...

Redakcyjna śpiączka

senW poprzednim tygodniu zbyt wiele uczucia wypełnienia informacjami nie zaznaliście. To prawda. Szczera i bolesna. Kajam się. Usilnie próbowałam pracować i na bieżąco zasypywać was wiadomościami ze świata literatury. Tak się jednak szczęśliwie (przynajmniej dla mnie) złożyło, że inny świat przysłonił wspomniany. Zapadłam w sen.

czytaj więcej...

Krótka przerwa

przerwa_160W dniach 15-22 luty PL będzie na małej przerwie. Ruszy w pełni już w przyszłym tygodniu. W tym czasie nieco odpoczywajcie i czytajcie książki. Do zobaczenia.

czytaj więcej...

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany