Targi Książki dla dzieci - fotorelacja

pict0052_160Na dzisiejszych Targach Książki raj miały dzieci. Po pierwsze - były wydawnictwa z literaturą, którą kochają. Po drugie - zapewniono mnóstwo zabaw i atrakcji, które sprawiły dodatkowo, że książka zaczęła jeszcze bardziej kojarzyć się z wyśmienitą zabawą. Układanie puzzli edukacyjnych, składanie smoka z origami, malowanie twarzy... Na zdjęciach choć odrobina bajkowego klimatu.
czytaj więcej...

Poznaj jej świat

swiat_160Wydawnictwo Bliskie i Przystań Literacka organizują konkurs. Konkurs, jak konkurs. Tak, można na to w ten sposób patrzeć. Warto jednak otworzyć oczy szerzej, popatrzeć dokładniej i ujrzeć najważniejsze, czyli to, co można w owym konkursie wygrać. A co można? Książkę. Też nic nadzwyczajnego. Zatem dalej. Książkę zatytułowaną "Świat szeroko zamknięty". Lepiej? Znacznie. To dodam jeszcze jedno - książkę Izy Sowy. Tak, doskonałe połączenie...
czytaj więcej...

Zagraj z Carta Blanca - co, gdzie i jak?

cartablanca_160Wydawnictwo Carta Blanca, należące do Grupy PWN, serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska A 32 podczas 11. Krajowych Targów Książki w Krakowie w dniach 25–28 października 2007 r. Z myślą o wszystkich czytelnikach i sympatykach wydawnictwa na czas targów przewidziano wyjątkowe atrakcje.

czytaj więcej...

Przystaniolotek, czyli kto wygrał książkę?

sen2_160Konkurs, w którym można było wygrać debiutancką książkę Edyty Szałek, został rozstrzygnięty. O "Sen Zielonych Powiek" biło się wielu. Bardzo wielu. A po wszystkim, czyli po 20 października, jak było obiecane, tak zostało zrobione. Jaśniej? Ależ proszę - odbyło się losowanie i nazwiska trzech szczęśliwców są już znane.
czytaj więcej...

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany