Rajskie Zorze na jesieni

gwkaminski

2007-09-10

rajskiezorze_160Każdy wielbiciel fantasy z elementami wymyślnego dreszczowca, dla którego Piotr Patykiewicz wydaje się nowym nazwiskiem, powinien jak najszybciej zaopatrzyć się w "Zły Brzeg" lub też "Odmieńca". Bowiem autor tych dwóch powieści przygotował się na kolejną inwazję na rynek.Tym razem z nowym cudeńkiem, zatytułowanym "Rajskie Zorze" i ja już wiem, jak rajskie one będą… Sprytnie opracowane historie, rozwijane i prezentowane, zupełnie, jak niegdysiejsze gawędy i bajania, a przy tym eksponujące niepokojącą bezwzględność całego zawartego w nich bestiariusza… Dla mnie bomba!

"Rajskie Zorze" - Akcja powieści toczy się w tych samych posępnych, okrutnych i przepojonych magią krainach, które zostały wykreowane przez autora w jego dwóch poprzednich powieściach. Bohaterowie "Rajskich Zórz", tak jak ich starszy brat Żarek i przyjaciel diabła, Biesidełko, również marzą o wielkiej przygodzie. Opuszczają zapomnianą przez Boga i ludzi rybacką wioskę, by w poszukiwaniu mitycznego Raju pokonać wieczny ogień i przedrzeć się przez niezmierzone lody Północy.

Książka trafi do ksiegarń 21 września.

Piotr Patykiewicz - autor wydanych przez superNOWĄ powieści Zły Brzeg (2005) i Odmieniec (2006), uprawiał tyle zawodów i robił tak wiele różnych rzeczy, że wystarczyłoby to na kilka życiorysów; o niektórych nawet nie chce wspominać, by - jak twierdzi - mieć spokojne sny. Za ladą sklepu zoologicznego, który prowadził, wylęgły się wszechobecne w jego prozie monstra, które teraz skutecznie zakłócają sen innym.

Piotr Patykiewicz "Rajskie Zorze"; Wydawnictwo: SuperNOWA; Liczba stron: 453; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7054-198-9

Gabriel Wiktor Kamiński

Tagi: Piotr Patykiewicz, fantasy, Rajskie zorze, superNOWA, ISBN, Odmieniec, Zły brzeg, monstra,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany