Spotkanie z dobrą wróżką

kzarecka

2007-09-13

ksiezniczlaWszystkie trzyletnie dziewczynki, jak również te nieco starsze (mam na myśli przedział wiekowy aż do... mam), powinny w swoim kalendarzu zaznaczyć datę 15 września. W Warszawie w Akademii Zabawy i Twórczego Rozwoju (Domoteka, Targówek Park Handlowy, u. Malborska 41) o godz. 13:30 rozpocznie się spotkanie z dobrą wróżką - Księżniczką Lillifi, zatytułowane "Dlaczego warto pomagać?". Na wszystkie dziewczynki czeka zabawa, zainspirowana opowieścią wydaną przez Mamikę.W programie spotkania:
- opowiadanie o księżniczce
- zabawy ruchowe
- zabawy plastyczne
- okazja do przymierzenie stroju wróżki
- i tu chyba najciekawsze... niespodzianka!

"Księżniczka Lillifi" - Od rana do wieczora Księżniczka Lillifi troszczy się o zwierzęta, które mieszkają wokół jej zamku. Pewnego dnia otrzymuje zaproszenie na swój pierwszy bal wróżek, szybko jednak o nim zapomina. I gdyby nie Myszka Klara, bal rozpocząłby się bez Księżniczki. Czas nagli! Lillifi nie może się spóźnić! Skąd jednak wziąć nową i piękną suknię balową? Prawdę mówi znane przysłowie, że dobrych przyjaciół poznaje się w biedzie! Leśne zwierzęta pomogą swojej kochanej wróżce!


ksiezniczka2_380


Monika Michałowska (tłumacz "Księżniczki..."): - Księżniczka Lillifi to nowość na polskim rynku wydawniczym. Bohaterka tej książki podbiła serca dziewczynek w wielu krajach na świecie. To prawdziwy hit w Niemczech i w innych zachodnich krajach. Polskie wydanie jest dwudziestym piątym tłumaczeniem tej wspaniałej opowieści o dobrej wróżce. Jest to pierwsze tak ekskluzywne wydanie w Polsce! Książka ma welurową, miłą w dotyku okładkę, a każda jej strona zdobiona jest kolorowym brokatem.

Burkhard Nuppeney i Monika Finsterbusch "Księżniczka Lillifi"; Wydawnictwo: Mamika; Tlumaczenie: Monika Michalowska; Format: 215 215 mm; Liczba stron: 32; Okładka: welurowa; ISBN: 978-83-60800-00-3

KaHa

Tagi: księżniczka, Lillifi, książka, Mamika, maa, dziewczynki, zwierzęta, Akademia Zabawy i Twórczego Rozwoju, Warszawa, Monika Michalowska,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany