Miłość, zdrada, kochankowie, czyli Stimson w robocie

kzarecka

2007-09-27

zdrada_160"Zdrada na trzy głosy" to międzynarodowy bestseller 2007 roku. Tess Stimson stworzyła trzy różne historie, połączyła klamrą i zamknęła w jedenj publikacji. Bohaterom - jednemu mężczyźnie (Nicholasowi) i dwum kobietom (Mali i Sarze), uczucia wymykają się spod kontroli. Nie potrafią już wyrwać się z zakletego kręgu pożądania, rozczarowań, wyrzutów sumienia i kłamstw. Książkę przetłumaczono na 13 języków, a autorka pracuje obecnie nad kolejną książką "The Infidelity Chain". Tam zakotłuje się wokół... aż sześciu kochanków.O książce - Mąż, żona i kochanka. Każde z nich przeżywa zaistniałą sytuację, czyli zdradę, inaczej. Są szczerzy do bólu, a przy tym niepozbawieni poczucia humoru i autoironii. Nic w ich opowieściach nie jest oczywiste, wszystko jest możliwe. Zwłaszcza gdy zdradza prawnik specjalizujący się w sprawach rozwodowych, który po dziesięciu latach szczęśliwego małżeństwa nadal jest bezgranicznie wdzięczny losowi, że dał mu szansę zdobycia serca tak niezwykłej i pięknej kobiety, jak jego żona. Z kolei żona – autorka książek kucharskich – nie jest bynajmniej uwięziona między kuchnią a szkołą córek. A kochanka też nie jest tylko cyniczną pożeraczką męskich serc.

tess_160Tess Stimson - urodziła się w Anglii, ale przez kilka lat mieszkała w Grecji, Afryce, na Cyprze, we Włoszech, W Libanie. Obecnie mieszka w USA. Byla reporterką telewizji ITN. Odeszła jednak w 1991 roku i zabrała się za pisanie swojej pierwszej książki - "Yours Till The End" - biografię Jackie Manna, brytyczyka przetrzymywanego jako zakładnika w Bejrucie. Dwa lata później opublikowała swoją pierwsą powieśc fabularną ("Hard News"). Kolejne powieści to "Soft Focus" i "Pole Postion". Obie odniosły komercjalny sukces i zotsały dobrze przyjęte przez krytyków. Przez trzy lata mieszkała i pracowała w Bejrucie, skąd robiła reportaże do CNN, BBC, NTV (telewizja libańska). Pracowała równiez jako wolny strzelec dla Sky i Channel Five, pisało do "The Times", "Glamour Magazine", "Daily Mail", "Daily Express", "Mail on Sunday", "You". Przez dwa lata wykładała również na uniwersytecie w południowej Florydzie. Trzy lata temu opuściła uczelnię i cały swój czas poświęciła dziennikarstwu (własna kolumna w "Daily Mail") i pisaniu książek.

Tess Stimson "Zdrada na trzy głosy"; Wydawnictwo: Amber; Liczba stron: 304; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-241-2903-4

KaHa

Tagi: Tess Stimson, Zdrada na trzy głosy, książka, książki, publikacja, reporter, telewizja, Floryda, USA, Cypr, Wlochy, Afryka, Amber, zdrada, miłość, kochankowie, daily maily, the times, Jackie Mann, ITN, NTV, CNN, BBC, Sky, Channel Five,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany