To nie sen, to konkurs

kzarecka

2007-09-27

sen2_160_01"Sen Zielonych Powiek" to debiutancka książka Edyty Szałek. Kto czytał felietony autorki zamieszczane w magazynie "Zwierciadło", doskonale wie, czego może się spodziewać. Kto nie czytał, może 2 października udać się do księgarni i w ową powieść zaopatrzyć. Jest też inne wyjście - i ci, co twórczości Szałek zasmakowali i ci, którzy nie mieli pojęcia, jak wykwintne dania ich omijały, mogą wygrać książkę tu - w konkursie Przystani Literackiej (która roztacza opiekę nad debiutem autorki w postaci patronatu medialnego) i wydawnictwa Replika.
Co należy zrobić, aby "Sen Zielonych Powiek" wygrać? Należy odpowiedzieć tylko i wyłącznie na jedno proste pytanie. MIanowicie:

Od ilu lat magazyn "Zwierciadło" istnieje na polskim rynku wydawniczym?

Odpowiedzi zatytułowane "KONKURS" należy wysyłać na adres skrzynki redakcyjnej:

redakcja@przystan-literacka.pl

W wysłanej wiadomości prosimy o zamieszczenie odpowiedzi na powyższe pytanie konkursowe, podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu, pod który, w razie wygrania, książka powinna zostać wysłana.

Na odpowiedzi czekamy do 20 października. Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy nazwiska trzech szczęśliwców, którzy otrzymają książki Edyty Szałek.

Przypominamy, że wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez Serwis Przystan-Literacka.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).

KaHa


Tagi: konkurs, książka, Edyta Szałek, Sen zielonych powiek, zwierciadło, dane osobowe, Replika, felieton, magazyn,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany