Dziś są Twoje urodziny

kzarecka

2007-10-08

chmura_160X lat temu na świat przyszło dziecko. Czy już wtedy, ktoś podejrzewał, że po latach będzie raczyć nas swoimi słowami? Czy już wtedy, ktoś wiedział, że wtargnie w życie czytelników i będzie nad nimi panować? Czy już wtedy, ktoś wiedział, że będzie trzymać w niepewności, aż do ostatniej strony? Czy już wtedy... Minęło X lat. Dziś ma urodziny, zatem wykorzystując słowa Edyty Bartiosiewicz, mówię jej imienniczce: - Wszystkiego, czego chcesz / O czym tylko marzysz / Dzisiaj życzę ci / Wszystkiego, co już jest / O czym jeszcze nie wiesz / Byś zawsze sobą był(a)

Słów Bartosiewicz nie śpiewam, a jedynie wypowiadam, tylko i wyłącznie z jednego powodu - otóż siły wyższe zaoszczędziły na mnie i nie dało full opcji. Słowem - mój wokal poraża. Ze śpiewu w podstawówce miałam 4, a i to zapewne za znajomość tekstu. Choć było to lata temu, trauma pozostała. Stoję wyprostowana przy ławce i "śpiewam"... Ugh!

Dlatego zamiast śpiewać, powyższe słowa wymawiam. Wymawiam, ponieważ właśnie dzisiaj swoje urodziny ma Edyta Szałek.

Edyto, życie to kilka chwil, zatem żyj jego pełnią. Tańcz i pij, śmiej i płacz, wzruszaj i wzburzaj, szepcz i krzycz. Pisz, zdobywaj rzesze czytelników. Racz nas swoimi słowami. Po prostu bądź.

stefpulpit_420

Wszystkiego tego, co dobre.

Tagi: Edyta Szałek, Edyta Bartosiewicz, urodziny, pisz,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany