Krajobraz miłości - saga rodzinna od Świata Książki

kzarecka

2007-07-23

Wszelkie sagi rodzinne mają zaskakująco dużo czytelników. Coś w tym musi być - Ona, On, Ono z jednej strony, Ona, On - z drugiej strony, a Oni gdzieś z boku. I nagle to wszystko się przeplata. Za tego typu publikacjami nigdy -stety lub niestety nie biegałam, ale skoro Świat Książki reklamuje "Krajobraz miłości" autorstwa Sally Beauman zdaniem: - Saga rodzinna, w której każdy odnajdzie swoje nadzieje i niepokoje..., może warto się chociaż przejść? Premierę zaplanowano na 24 lipca.


"Krajobraz miłości" - opowieść o miłości, poświęceniu, niewierności i skutkach kłamstw popełnionych w najlepszych intencjach. Akcja powieści rozpoczyna się dokładnie czterdzieści lat temu. Młody malarz pracuje nad portretem swoich trzech przyjaciółek (pięknej i ambitnej Julii, skrytej Finn i autystycznej Maisie). Obraz zatytułowany "Siostry Mortland" przyniesie mu kiedyś wielką sławę, ale i stanie się źródłem bolesnych wspomnień. Tajemniczy wypadek odmieni życie sióstr i wpłynie na losy trzech mężczyzn. Po latach wszyscy raz jeszcze spróbują dociec, co się wtedy stało. A nie będzie łatwo, bo prawd będzie tyle, ile zamieszanych w tamte wydarzenia serc.

Sally Beauman "Krajobraz miłości"; Wydawnictwo: Świat Książki; Format: 125 x 200 mm; Liczba stron: 496; Okładka: miękka; ISBN: 83-247-0778-6

KaHa

Tagi: Sally Beauman, Krajobraz miłości, książka, świat książki, saga, saga rodzinna, siostry mortland,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany