Poznaj jej świat

kzarecka

2007-10-23

swiat_160Wydawnictwo Bliskie i Przystań Literacka organizują konkurs. Konkurs, jak konkurs. Tak, można na to w ten sposób patrzeć. Warto jednak otworzyć oczy szerzej, popatrzeć dokładniej i ujrzeć najważniejsze, czyli to, co można w owym konkursie wygrać. A co można? Książkę. Też nic nadzwyczajnego. Zatem dalej. Książkę zatytułowaną "Świat szeroko zamknięty". Lepiej? Znacznie. To dodam jeszcze jedno - książkę Izy Sowy. Tak, doskonałe połączenie...Specjalnie dla czytelników PL Iza Sowa o swojej nowej książce: - W poprzednich powieściach opisywałam skomplikowane relacje człowieka z fabryką samolubnych genów, niedźwiedziem brunatnym, ojcem iluzjonistą, korporacyjnym robotem i toksyczną właścicielką zagrzybionej stancji. Nie stroniłam od trudnych tematów jak: kryzys służby zdrowia, narkomania studentów, alkoholizm, transport koni rzeźnych, mobbing w koncernach i rozmaite formy przemocy wobec słabszych. Więc dla odmiany postanowiłam skupić się na czymś bardziej przyjemnym. Tak powstał “Świat szeroko zamknięty”, swoisty przewodnik po krainie herbat. Dowiesz się z niego, jaki napar wypić po burzy, czym poczęstować niespodziewanych gości i kiedy zaparzyć Mate Rancho. Cała reszta zaś to przykłady zastosowania. Nie wierzysz? Sprawdź sam/a :-)

Każdy, kto chciałby wziąć udział w nowym konkursie i otrzymać "Świat szeroko zamknięty", powinien odpowiedzieć na pytanie:

Jak brzmi tytuł poprzedniej książki Izy Sowy?

Odpowiedzi zatytułowane "KONKURS-IZA SOWA" należy wysyłać na adres skrzynki redakcyjnej:

redakcja@przystan-literacka.pl

W wysłanej wiadomości prosimy o zamieszczenie odpowiedzi na powyższe pytanie konkursowe, podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu, pod który, w razie wygrania, książka powinna zostać wysłana.

Na odpowiedzi czekamy do 12 listopada..

Przypominamy, że wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez Serwis Przystan-Literacka.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).

KaHa

Tagi: iza sowa, świat szeroko zamknięty, przystan literacka, wydawnictwo bliskie, konkurs, książka, redakcja,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany