Autorzy dla was - zdjęcia

kzarecka

2007-10-29

cien_160_01Targi, targi i po targach. Tak można najkrócej. Tegoroczne krakowskie Targi Książki obfitowały w wiele spotkań autorskich. Jedni stali z książkami do podpisu w ogromnych kolejkach, drudzy nie mieli na to sił, bądż po prostu cierpliwości. Trzeci z kolei nie mieli najmniejszych trudności z dostaniem się do swojego ulubionego autora. Czwarci nie podchodzili. A kolejni uciekali jak najdalej od zapchanych "alejek" (ci ostatni mieli najtrudniej). Kogo udało się spotkać? Poniżej kilka targowych sylwetek ze zdjęciami i autografami.


Izabela Sowa - autorka, o której często wyraża się w następujący sposób: - Najbardziej znana z owocowej serii, właśnie wydała kolejną książkę. "Świat szeroko zamknięty" to historia z Emilią Rozpaczyńską w roli głównej. Bohaterką, która "nie chce wiedzieć". Autorka pojawiła się na Targach Książki ostatniego dnia. Jako, że ostatnia składala autograf, dziś w PL jest pierwsza.

pict0148_420

iza_420_01


Agnieszka Szygenda - Tak, przyznaję się - autorkę bardzo lubię i często promuję. Biorąc jednak pod uwagę to, iż w PL najpoczytniejszym wywiadem wciąż jest ten z Agnieszką, promocję uważam za słuszną. Autorka "Wszystko gra" pracuje obecnie nad kolejną ksiązką. Jaka będzie? Niestety muszę powiedzieć wam tylko tyle: - Póki co tajemnica.

pict0140_420

agnieszka_420Małgorzata Kalicińska - jej pierwsza książka "Dom nad rozlewiskiem" stała się bestsellerem ubiegłego roku. W tym autorka wydała kolejną powieść - "Powroty nad rozlewiskiem. I jak? Cudownie. Książka sprzedaje się świetnie, czytelnicy są zachwyceni. Czego chcieć więcej?


pict0115_420

kalicinska_420

Aleksandra Ziółkowska-Boehm - Jak mawiają znajomi: "Oleńka". Przecudowna kobieta! Gdzie tak niezwykle sympatycznie ludzie się chowają? Rzutem na taśmę udało się z najnowszą książką autorki. "Otwarta rana Ameryki" pojawiła się właśnie na krakowskich Targach. A dokładniej - pierwsze 100 sztuk. Kto zatem kupił i już ma, może uważać się za szczęściarza. Fascynacje tematem amerykańskich Indian może mieć wielu. Jednak tak pięknie o nich pisać... może już tylko Ona.

pict0133_420

ola_420

Małgorzata Gutowska-Adamczyk - Dałabym sobie rękę uciąć (nawet prawą; a niech tam!), że jeśli ktoś powiedziałby: - Młodzież jest zła, autorka odpowiedziałaby: - Mylisz się. Jej książki czytają młodsi i starsi, dzieci i rodzice. W głowie autorki układa się już plan nowej powieści. Powieści dla nastolatków. Przyznaję szczerze - mnie zainteresował już sam pomysł. Czekam na realizację.

pict0117_420

adamczyk_420

Hanna Bakuła - autorka promowała swoją książkę "Hania Bania" - autobiograficzną, zabawną historię inteligentnej sześciolatki, jedynaczki z piekła rodem. W ogonku po autograf stały nie tylko miłośniczki, ale i miłośnicy Hanny Bakuły. Panowie, zdjęcia z pewnością warto oprawić.

pict0114_420

hania_420

Urszula Ptak-Małysiak - Ktoś kojarzy nazwisko? To rzeczywiście autorka jeszcze nieznana w szerszym czytelniczym kręgu. "Inne drzewo" jest debiutem i jak twierdzi autorka: - Powstało dla samej siebie. Książki są pasją tej debiutantki. Czyta je namiętnie od dzieciństwa. Teraz postanowiła pisać i wydawać. Gratulacje za konsekwentne dążenie do wyznaczonych celów.

pict0144_420

ulaptak_420

Tagi: izabela sowa, świat szeroko zamknięty, agnieszka szygenda, wszystko gra, aleksandra ziółkowska-boehm, otwarta rana ameryki, hanna bakuła, hania bania, małgorzata kalicińska, dom nad rozlewiskiem, powroty nad rozlewiskiem, urszula ptak-małysia,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany