Bliźnięta wywołują międzynarodową aferę

kzarecka

2007-11-01

sawicka_160Tak, tak, bliźnięta atakują. Wywołują międzynarodową aferę. A wszystko w najnowszej książce Moniki Sawickiej. Obecnie bardzo popularna autorka debiutowała świetną "Kruchością porcelany". Później spod pióra wypadła jej doskonała "Serwantka", a następnie nieco słabsze (oczywiście każdy może mieć inne zdanie) "Mimo wszystko". Teraz jest wielki powrót do rewelacyjnej formy i "Demi sec". Czy książka może zaskoczyć czytelnmików? Tak. Nawet powinna.





O książce - Monika Sawicka stawia prowokacyjne pytanie: Jak dobrze znasz osobę, z którą dzielisz swoje życie? Myślisz, że wiesz o niej wszystko? A może tylko tak ci się wydaje?. Nasze dorosłe życie często dalekie jest od tego, o czym marzyliśmy, będąc dziećmi.. Dobrze, jeśli potrafimy zauważyć tę różnicę, a idealnie, jeśli chcemy to zmieniać. Czasem warto wrócić do dziecięcych lat, przypomnieć sobie kim chcieliśmy być, a kim jesteśmy.

demi2a_420


Nika i Agata to bliźniaczki, podobne jak dwie krople wody, a jednocześnie tak różne. Zamieniają się miejscami, by ożywić wspomnienia z dzieciństwa, a wywołują międzynarodową aferę.

demi1a_420


I moje ulubione zdanie z tej zapowiedzi: - Przeczytaj tę książkę i uwierz, że bliźnięta w tym kraju mogą być dowcipne, sympatyczne, ładne i można je polubić. Przeczytaj tę książkę i przekonaj się, że nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.

Ilustrace z książki - autor: Anna Król-Wrodycka

Monika Sawicka "Demi sec"; Wydawnictwo: Magia Słów; Format: 145 x 205 mm; Liczba stron: 256; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-923909-4-7

KaHa

Tagi: monika sawicka, demi sec, książka, książki, magia słów, wydawnictwo, kruchość porcelany, serwantka, mimo wszystko,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany