Oszałamiający SEKRET!

kzarecka

2007-11-14

sekret_160Sekret był pożądany. Sekret był wyklęty. Sekret był skrywany. Rozumieli go najwięksi. TERAZ sekret jest ujawniany. Przeczytaj, uwierz, otrzymaj... sekret. O, wszystkie świętości! Piękne! Genialne! Zobaczyłam filmik reklamujący "Sekret" Rhondy Byrne i jestem pod ogromnym wrażeniem. Doskonała muzyka, świetna realizacja. Po prostu majstersztyk! Weźcie w dłonie Wielki Sekret. Przeczytajcie największy fenomen wydawniczy ostatniego roku.
O książce - Fragmenty Wielkiego Sekretu odnajdywano na przestrzeni dziejów w przekazach ustnych, w literaturze, w religiach i systemach filozoficznych. Po raz pierwszy wszystkie jego elementy zostały zebrane w tej niewiarygodnej książce, której lektura może mieć fundamentalne znacznie dla wszystkich jej czytelników. Można dowiedzieć się z niej, jak wykorzystywać Sekret w każdym aspekcie swojego życia – gdy chodzi o pieniądze, zdrowie, związki uczuciowe, szczęście, czy jakikolwiek przejaw komunikacji ze światem. Wreszcie zacznie się pojmować ukrytą, niewykorzystaną siłę, którą każdy ma w sobie, a jej ujawnienie wypełni radością każdy dzień istnienia.

Sekret zawiera mądrość współczesnych nauczycieli – mężczyzn i kobiet, którzy posługiwali się nim i posługują nadal, by osiągnąć zdrowie, bogactwo i szczęście. Stosując wiedzę Sekretu, ujawniają niezwykłe historie zwycięstwa nad chorobą, zdobycia ogromnego bogactwa, pokonania przeszkód i osiągnięcia tego, co wielu uznałoby za niemożliwe.

Był przekazywany przez wieki, pożądany, skrywany, gubiony, kradziony i kupowany za ogromne sumy pieniędzy. Ów prastary Sekret rozumieli najwięksi ludzie w historii: Platon, Galileusz, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein – wraz z wynalazcami, teologami, naukowcami i wielkimi myślicielami. Teraz Sekret jest ujawniany światu.
Poznając Sekret, dowiesz się, jak mieć wszystko, czego pragniesz i być, kim pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś. Poznasz prawdziwą wielkość, jaka czeka Cię w życiu – napisano we wstępie do książki.
Rhonda Byrne, odbyła własną podróż odkrywczą. W jej trakcie zebrała wspaniały zespół pisarzy, duchownych, nauczycieli, filmowców, projektantów i publicystów, by ujawnić światu Sekret i dzięki swej wizji przynieść radość milionom.

Książka wydana w listopadzie 2006 osiągnęła sprzedaż kilka milionów w USA i porównywalnie Anglii i Australii. Sprzedane prawa do 30 krajów. "Sekret" opowiada o fundamentalnym prawie, o tym na czym polega sekret sukcesu, bez względu na dziedzinę czy osobę która go pożąda. W USA książka była omawiana w największych stacjach telewizyjnych, dwukrotnie autorka była gościem Oprah Show, Larry King Show itp. W celach promocyjnych nakręcono pełnometrażowy film przedstawiający treść książki - czyli sekret sukcesu i jak go osiągnąć.


rhonda_160Rhonda Byrne - W wywiadzie udzielonym miesięcznikowi People, Byrne twierdzi uparcie, że jej metody sprawdzają się w każdej sytuacji. Zdrowie, sposób, w jaki traktuje cię szef, twoja sytuacja finansowa: możesz zmienić wszystko. Prawo jest niezawodne. Z pewnością sprawdziło się w jej przypadku. Byrne, była producentka australijskiej Nine Network, osiadła obecnie w Kalifornii, przeżywała w 2004 bardzo trudny okres – zmarł jej ojciec, pojawiły się kłopoty finansowe. Byłam zrozpaczona - mówi. Od córki Hailey dostała egzemplarz The Science of Getting Rich, traktak-poradnik z 1910 roku. Pod wpływem tej lektury Byrne zaczęła czytać książki z dziedziny myśli filozoficznej – wschodniej, zachodniej i starożytnej. Prawo przyciągania funkcjonuje od początku czasu -twierdzi – musiała tylko je odpowiednio przedstawić. W lipcu 2005 roku Byrne była już w Stanach Zjednoczonych z ekipą filmową. Wykorzystując w pełni prawo przyciągania, zebrała wpływowych guru w liczbie dwunastu, między innymi Johna Graya (autora Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus) i Jacka Canfielda (Chicken Soup for the Soul) w jednym miejscu i prowadziła z nimi kolejno rozmowy. Rhonda to osoba godna zaufania. Ma misjonarski zapał - mówi Canfield. Ma także piękny apartament z widokiem na plażę - dodaje David Schirmer, doradca majątkowy, który występuje w Sekrecie. Wszędzie jeździ limuzyną. Pieniądze zdobywa bez najmniejszego trudu. Duża zmiana w porównaniu z dawnymi czasami. Pracowałam o najbardziej nieprawdopodobnych godzinach, żeby zarobić pieniądze. Miałam kłopoty w związkach – opowiada Byrne. Teraz codziennie jestem podekscytowana, pełna niekłamanej radości. Każdy związek przypomina najgłębszą miłość. Moim zamiarem, jeśli chodzi o Sekret, było przekazanie światu tego daru – wiedziałam, że przyniesie radość milionom ludzi.

Rhonda Byrne "Sekret"; Wydawnictwo: Nowa Proza; Format: 136 x 174 mm; Liczba stron: 216; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-7534-020-4

KaHa

Tagi: rhonda byrne, sekret, the secret, książka, poradnik, film, jak osiągnąć sukces, wydawnictwo nowa proza, fenomen, wielki sekret,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany