Miłość w czasach wojny

kzarecka

2007-11-15

odrodzona_160"Odrodzona" to powieść o miłości - potężnej, wszechogarniającej, pozwalającej powrócić do życia z największej rozpaczy. Miłości, która wskrzesza. Miłości z tytułowym odrodzeniem. Książka napisana przez Tucker Malarkey to opowieść o Gemmie, która jedzie w pociągu zwanym Życiem relacji Cierpienie - Miłość. Kogo pokocha? Kto wygra? Którego mężczyznę wybierze? Którego... z barci?
O książce - Świat Gemmy legł w gruzach wojny. Wypalił się w zgliszczach domów. Umarł ze śmiercią matki. Tyle razy umierał z jej udręczonymi bólem pacjentami. Niespodziewana śmierć ojca niszczy do końca wiarę i nadzieję. Gemma postanawia jednak zgłębić zagadkę jego śmierci, która odsłoni również tajemnice jego życia. Życia archeologa owładniętego pasją poszukiwania prawdziwego oblicza Boga i miłości. W pięknych wersach odnalezionych przez ojca nieznanych ewangelii Gemma odczytuje to, co sama przeżywa rozdarta pomiędzy dwoma niezwykłymi mężczyznami.

Ideał męskiego piękna, oszpecony i okaleczony przez wojnę pilot, który szyderczo i gwałtownie przeklina los i siebie, wzbudza w niej fascynację, namiętność i litość. Nieprzenikniony milczący archeolog, który ucieka od ludzi do starych rękopisów i piasków pustyni, pozwala jej poznać nowe, niepojęte, ożywcze uczucie. Dwaj bracia, różni jak ogień i woda, jak wściekłość i filozoficzny spokój, poprowadzą ją przez cierpienie do miłości.

Tucker Malarkey "Odrodzona"; Wydawnictwo: Amber; Format: 165 x 235 mm; Liczba stron: 328; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-241-2937-9

KaHa

Tagi: Tucker Malarkey, Odrodzona, książka, wydawnictwo amber, miłość, powieść,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany