Co, gdzie i jak, czyli program WPDK

kzarecka

2007-11-26

wpdk_160_01Kolejne święto książek zbliża się do nas wielkimi krokami. Już za kilka dni, dokładnie - 29 listopada, rozpoczną się Wroclawskie Promocje Dobrych Książek. Co czeka na czytelników? Ogrom atrakcji! Czwartek od 14:00 do 18:00, piątek 10:00-20:00, sobota - dwie godziny krócej, a niedziela zakończy się po 15:00. Cztery dni cudownego obcowania z książką. Choć nie tylko. Będzie przecież Przegląd Telewizyjnych Filmów o Sztuce. Pokrótce - autorów sporo, atrakcji wiele, książek mnóstwo.
Żeby podać tutaj sam program WPDK, trzeba by było stronę wydłużyć o metr. Zatem nie przekopiowujemy, a podajemy link do strony organizatora - Ośrodka Kultury i Sztuki. Kliknijcie i zaznajomcie się z całym programem.

PROGRAM

Przystań Literacka o WPDK:
Przepis na dobre książki cz.1
Przepis na dobre książki cz.2
Ekslibris - jaki jest i jakie były

Z ciekawostek:
Interesująco zapowiada się czwartkowe spotkanie z Krzysztofem Miklaszewskim. O godz. 18:00 w Mieszkaniu Gepperta (ul. Ofiar Oświęcimskich 1/2) odbędzie się rozmowa z autorem, którego książkę zatytułowaną "Tadeusz Kantor. Między śmietnikiem a wiecznością" wydał PIW. Odbędzie się tam również projekcja filmu dokumentalnego "Ja-Mistrz". Dzień później Miklaszewski będzie podpisywał książkę w Galerii Awangarda (godz. 12:00-13:00, ul. Wita Stwosza 32).

Warto dodać, że to tylko mały wycinek z atrakcji, które czekają czytelników odwiedzających WPDK.

KaHa


Tagi: wpdk, wroclawskie promocje dobrych książek, wrocław, galeria awangarda, program, ekslibris, mieszkanie gepperta, miklaszewski, tadeusz kantor, atrakcje,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany