Książki z Magii Słów

kzarecka

2007-11-27

demi_160Jej książki z autografami specjalnie dla was - czytelników Przystani Literackiej, można było wygrać w konkursie Magii Słów i PL. Jej, czyli Moniki Sawickiej. Książki - oczywiście "DEMI-SEC". Konkurs, czyli "Swe niemądre pytanie, nie zadane w połowie przerwę". Konkurs, jak zawsze, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Niestety spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosować można było tylko trzy nazwiska. Kto znalazł się w tym gronie?Zanim jednak padną personalia szczęśliwców, wszyscy przeczytajcie, co ma wam do powiedzenia Monika.

Monika Sawicka do czytelników: - Jestem słaba. Każdego dnia potykam się, upadam, wstaję i idę dalej. Jestem tylko człowiekiem, którym codziennie targają rozterki, wątpliwości, który płacze i śmieje się. Cierpi i jest szczęśliwy. Tracę wiarę i zyskuję ją na nowo. Niczym się od Was nie różnię. Nie bójcie się swojej słabości - to chwilowe. Czerpcie siłę z tego co kochacie i z tych, którzy kochają Was. Moją siłą jesteście WY - dzięki Wam zbieram swoje serce rozbite na miliony kawałków i idę dalej. Nie dajcie sobie wmówić, że coś jest niemożliwe.
"Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt, to jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja, to wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe. Niemożliwe nie istnieje".

"DEMI-SEC" z autografami autorki zostaną wysłane do:
* Pawła Płocicy
* Iwony Kaluszki
* Moniki Chodak

W imieniu autorki i redakcji PL serdecznie gratuluję.

KaHa

Monika, ach Monika! - autorka o sobie samej
O dziewczynach z piekła rodem, czyli fragment powieści do poczytania i posłuchania


Tagi: monika sawicka, demi-sec, książka, autograf, konkurs, o sobie samej, fragment, magia słów, wydawnictwo, Przystań Literacka, redakcja, autorka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany