Fiorina taka, jaka naprawdę była - dla was

kzarecka

2007-12-06

fiorina_160Po jednej z fuzji w telewizji przedstawioną ją jako niegodziwą, samolubną, władzczą i zawziętą kobietę. Czy rzeczywiście taka była? Nie. Była - jak sama pisze o sobie - obcą w każdym sensie tego słowa: pierwszym dyrektorem naczelnym spoza firmy, kobietą w świecie zdominowanym przez mężczyzn, ekspertem od marketingu w spółce inżynierów, przybyszem ze Wschodniego Wybrzeża otoczonym tubylcami z Krzemowej Doliny. Carly Fiorina to wyjątkowa kobieta. Teraz możecie wygrać jej wsopomnienia zawarte w książce "Nie żałuję niczego".
Żeby stać się właścicielem tej niezwykłej publikacji, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W jakiej firmie Fiorina Carly przez pięć i pół roku była dyrektorem naczelnym, a po zwolnieniu ze stanowiska, jej dymisja znalazła się na pierwszych stronach gazet całego świata?

Odpowiedzi zatytułowane "KONKURS-FIORINA" należy wysyłać na adres skrzynki redakcyjnej:

redakcja@przystan-literacka.pl

W wysłanej wiadomości prosimy o zamieszczenie odpowiedzi na powyższe pytanie konkursowe, podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu, pod który, w razie wygrania, książka powinna zostać wysłana.

Na odpowiedzi czekamy do 19 grudnia.

O książce - W wieku dwudziestu trzech lat Fiorina porzuciła wydział prawa, nie mając pojęcia, co dalej robić w życiu. Dwadzieścia dwa lata później magazyn Fortune uznał ją za "Najpotężniejszą kobietę w biznesie". Została pierwszą kobietą kierującą spółką należącą do grupy dwudziestu największych na świecie. Jej zadanie polegało na wstrząśnięciu i przekształceniu legendy przemysłu informatycznego. W tych nadzwyczaj szczerych wspomnieniach ujawnia się jako prywatna osoba, która dzieli się z nami swoimi triumfami i porażkami, najgłębszymi obawami i bolesnymi starciami. Pokazuje nam, co znaczy być ambitną młodą kobietą w ogromnym koncernie, a potem błyskawicznie awansującym menedżerem w nowej firmie.

Przypominamy, że wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez Serwis Przystan-Literacka.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).

KaHa

Fascynująca Fiorina - przeczytaj o wzlotach i upadkach (fragment książki)

Tagi: fiorina carly, konkurs, książka, publikacja, nie żałuję niczego, wspomnienia, przystan literacka, konkurs,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany