Nora Roberts sprzedaje życie

kzarecka

2007-12-11

roberts_160Nora Roberts napisała tyle książek, że w momencie otwerania pałnej listy publikacji na oficjalnej stronie autorki, człowieka ogrania szczere zdziwienie. Należy szybko dodać, że Roberts nie skupiała się na pisaniu tylko i wyłacznie krótkich romansideł. Znana jest z idealnego łączenia wątków miłosnych, obyczajowych, przygodowych i sensacyjnych. Za kilka dni pojawi się u nas książka, w której prym wiodą te ostatnie wątki. "Życie na sprzedaż" jest opowieścią o kobiecie, która w dzieciństwie była świadkiem morderstwa. A po latach... Tak, tu stały motyw. Po latach wszystko wraca.


O książce - Jako dziecko była świadkiem morderstwa. Pod wpływem szoku wyparła z
pamięci szczegóły tragedii, która jednak nadal ciąży na jej życiu. Poczucia bezpieczeństwa, nie zapewnił jej ani sławny ojciec, ani brutalny mąż. Teraz Emma powoli odnajduje spokój u boku wspaniałego mężczyzny. Lecz dramatyczne wydarzenie sprawia, że przypomina sobie tamtą straszną noc. I twarz zabójcy.

Nora Roberts - Królowa amerykańskich list bestsellerów, która osiągnęła w ostatnich latach wielki sukces. W milionowych nakładach sprzedano bestsellery: Bezwstydna cnota, Życie na sprzedaż, Niebo Montany, Prawdziwe kłamstwa, Koniec rzeki, Księżyc nad Karoliną, Prywatne skandale, Ukryte skarby, Święte grzechy, Śmiałe marzenia, Klejnoty słońca, Łzy księżyca, Serce oceanu. Bestseller 2001 roku Willa miał swoją światową prapremierę w Polsce.

Nora Roberts "Życie na sprzedaż"; Wydawnictwo: Amber; Liczba stron: 400; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-241-2974-4

KaHa

Tagi: nora roberts, książka, bestseller, życie na sprzedaż, wydawnictwo amber, klejnoty słońca, łzy księżyca, willa, niebo montany, święte grzechy, ukryte skarby, koniec rzeki, prawdziwe kłamstwa,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany