Seksapil to nasza broń kobieca

kzarecka

2008-01-09

sexi_160Bradley Bayou... Przyznaję szczerze - nie miałam pojęcia, kim jest. Na rynku pojawiła się publikacja jego autorstwa "Jak wyglądać sexy. W co się ubierać by być atrakcyjną" i kobieca próżność skierowała mnie na tory "poszukiwania informacji". Okazało się, że Bradley Bayou to projektant pracujący między innymi dla takich osób jak: Eva Longoria ("Gotowe na wszystko"), Oprah Winfrey, Salma Hayek (znana choćby z serialu "Brzydula Betty"). Podejrzewam, że jeśli ktoś modą się interesuje, owego pana zna. Poniżej trochę informacji o książce i projektach Bayou.


O książce - Szukasz sposobu, by podkreślić zalety swojej figury? Pragniesz prezentować się doskonale w swoich ubraniach niezależnie od kształtów, jakimi obdarzyła cię natura? Bayou wie, że nie ma dwóch takich samych typów sylwetki. Figura każdej kobiety stanowi naturalną kombinację jej kształtu, wzrostu i wagi. Sekret jego skuteczności to przekonanie, że doskonała równowaga proporcji stanowi istotę seksownego wyglądu. Poradnik to przewodnik po świecie stylizacji. Przewodnik skrojony na twoją miarę! Podpowiemy ci, jakimi kryteriami się kierować przy zakupie ubrań. Sporządzimy wspólnie z tobą listę niezbędnych zakupów! A zaczniemy od ustalenia, który z 48 typów sylwetki opracowanych przez Bayou posiadasz i do której z 48 PRZYMIERZALNI powinnaś się udać. W każdej z nich znajdziesz cenne rady na temat ubrań i dodatków, wskazówki, co wybierać, by wyglądać naprawdę atrakcyjnie! Strategia podkreślania zalet twojej figury i umiejętnego tuszowania mankamentów zagwarantuje doskonały wygląd, niezależnie od sylwetki, w każdej sytuacji. A całość sygnowana ZNAKIEM JAKOŚCI BRADLEYA BAYOU!

Jeśli interesuje was, jakie rzeczy projektuje Bayou, kliknijcie poniżej. Zostaniecie przeniesieni na autorską stronę projektanta, gdzie między innymi w zakładce QVC (zielona kropka) można obejrzeć jego kurtki i płaszcze. I krótki film z "telezakupów". Z kolei na Couture (niebieska kropka) znajduje się fragment pokazu mody i sukienki. Zresztą nie ma sensu wszystkiego wypisywać - strona prezentuje wiele projektów Bayou.
BB

Bradley Bayou "Jak wyglądać sexy. W co się ubierać by być atrakcyjną"; Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski; Format: 232 x 190; Liczba stron: 304; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-7250-323-7

KaHa

Tagi: Jak wyglądać sexy W co się ubierać by być atrakcyjną, bradley bayou, projektant, moda, książka, poradnik, wydawnictwo, agencjawydawnicza jerzy mostowski, eva longoria, gotowe na wszystko, salma hayek, oprah winfrey,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany