Ile byś dał?

kzarecka

2008-01-09

okup_160Jej książek wydano u nas mnóstwo i zabierało się za to kilka wydawnictw (Książnica, Świat Książki, Amber). Trzeba jednak przyznać, że tak należało robić. Po pierwsze Danielle Steel to "pisarska fabryka". Po drugie jej książki kocha cały świat (w tym zdecydowana większość kobiet). Po trzecie (łączy się to z drugim) również w Polsce ma sporą grupę fanów. Reasumując - na tej literaturze można zarobić. Powieść, którą dziś prezentujemy w PL to "Okup". Tym razem będzie o byłych więźniach, detektywie-pracoholiku, wdowie z długami męża. Oczywiście żadna z tych osób nie zna drugiej. I oczywiście wszystkie się na siebie natkną. Powód? Zbrodnia.


O książce - Peter Morgan po czterech latach wychodzi z więzienia z mocnym postanowieniem, że uczyni wszystko, aby się zrehabilitować w oczach swoich córek. Na wolność zostaje też wypuszczony Carl Waters skazany za morderstwo. Tej samej nocy w oddalonym o trzysta mil San Francisco do domu wraca detektyw Ted Lee, który przez dwadzieścia dziewięć lat poświęcał się wyłącznie pracy, oddalając się stopniowo od żony. Na drugim końcu miasta, w jednej z posiadłości dzielnicy Pacific Heights, Fernanda Barnes, matka trojga dzieci, walczy z ogarniającą ją paniką: minęły cztery miesiące od śmierci jej męża; zostawił ją z górą długów, których Fernanda nie jest w stanie spłacić. Żadna z tych czterech osób nie przeczuwa, że niebawem ich drogi się skrzyżują. Nie za sprawą przypadku, lecz zbrodni.

Danielle Steel "Okup"; Wydawnictwo" Książnica; Format: 110 x 175 mm; Liczba stron: 304; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-245-7535-0

KaHa

Tagi: danielle steel, okup, książnica, świat książki, amber, książka, powieść, zbrodnia,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany