Z wisienką

kzarecka

2008-01-17

przewodnik_160Przydatna publikacja dla każdego, kto chciałby przyrządzać w domu alkoholowe rozkosze dla podniebienia. Ukazał się przewodnik barmana - skierowany zarówno dla amatorów i dla początkujących w tym fachu. Osobiście mogę przysiąc, że posiadanie w rodzinie osoby, która na powyższym temacie się zna (mała prywata - pozdrowienia dla szwagra - barmana działającego na Cyprze), to skarb. Książka z pewnością może przynieść też sporo zabawy - kolorowe alkohole, odpowiednie szkło, właściwe proporcje, dobre mieszanie, oryginalne dekoracje. Taka zabawa dla dorosłych. A po zabawie może być i... druga zabawa.O książce - Organizujesz spotkanie towarzyskie i chcesz mile zaskoczyć gości. Lubisz rozkoszować się wyrazistym smakiem Krwawej Mary lub orzeźwiającego Mojito Wyobraź sobie, jak miło byłoby nie przepłacać w barach i móc zafundować sobie chwile relaksu we własnym domu.
Sztukę przyrządzania drinków i koktajli może opanować każdy! Jeśli fascynują Cię eksperymenty kolorystyczne i smakowe oraz poszukiwanie coraz to nowszych ciekawych połączeń składników, już dziś przystąp do dzieła. Z poradnika dowiesz się, jakich potrzebujesz narzędzi - wyposaż się w nie i do dzieła! W książce czeka na Ciebie aż 800 przepisów na napoje alkoholowe - słodkie i bardziej wyrafinowane, z dodatkiem rumu, martini, rozmaitych wódek, szampana.

Mardee Haidin Reqan "Przewodnik barmana. Sekrety przyrządzania drinków i koktajli. 800 przepisów"; Wydawnictwo: Bauer - Weltbild Media; Format:125 x 187 mm; Liczba stron: 384; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7404-760-9

KaHa

Tagi: przewodnik barmana, książka, publikacja, barman, drink, sekrety przyrządzania drinków, Mardee Haidin Reqan,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany