Bierz mnie

kzarecka

2008-01-22

badzseksi_160Podobno można dowiedzieć się jak: nabrać pewności siebie i stworzyć seksowny wizerunek, flirtować i oczarowywać ciekawą rozmową oraz błyskotliwym poczuciem humoru, eksponować atuty urody, żeby wyglądać oszałamiająco, wzmocnić swój seksapil z pomocą muzyki, filmu i literatury. No proszę, proszę! Chcesz być sexy? Kup "Bądź sexy". A później... No cóż bryluj. Zacznij uwodzić. A jeśli chodzi o szóste przykazanie Dekalogu to... Hm... Twój wybór. Można przecież tylko błyszczeć. Można też i iść dalej. Decyzja należy do ciebie - jak to kiedyś w TV proponowano.Helena Frith Powell o swojej książce: - Czy zauważyliście, że na imprezach zawsze jest kilka osób – niekoniecznie najpiękniejszych – które zdają się promieniować seksapilem i przyciągają spojrzenia płci przeciwnej? Na pewno nie chodzi jedynie o to, by przy każdej okazji eksponować uda czy biust, ale również o dobre samopoczucie, pewność siebie, sposób mówienia i poruszania się. Uważam, że przy odrobinie wysiłku i praktyki ty także potrafisz robić oszałamiające wrażenie. Dzięki kilku prostym technikom możesz odkryć i odsłonić seksowną stronę swojej osobowości.

W książce autorka ujawnia sekrety, które pomogą opanować sztukę emanowania seksapilem, podkreślania urody oraz wypracowywania interesującej osobowości.
Wykorzystaj rady zawarte w "Bądź sexy", a wkrótce to ty będziesz przyciągać pełne podziwu spojrzenia. Przeczytałaś mnóstwo fachowych poradników i czasopism na ten temat, a jednak wciąż brakuje ci sprawdzonych pomysłów. Znajdziesz je właśnie tutaj. Wskazówki zawarte w tej książce łączą praktykę z teorią, tworząc idealny zestaw, dzięki któremu nauczysz się być sexy w każdej sytuacji.

Dwie obietnice. Pierwsza – nie będziesz musiała brnąć przez potok słów ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, by natrafić na okruchy mądrości. Druga – autorka nie będzie traktować cię z wyższością, ponieważ wie, jak to jest być na twoim miejscu.

Helena Frith Powell - mieszka we Francji, gdzie pracuje jako dziennikarka i pisarka. Prowadzi rubrykę "French Mistress" w tygodniku "Sunday Times", w której opisuje życie we Francji. Regularnie pisze do takich gazet i czasopism, jak "Daily Telegraph", "Sunday Telegraph" i "Tatler". Jest również autorką książki "Two lipsticks and a lover", w której próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Francuzki są takie eleganckie i seksowne.

Helena Frith Powell "Bądź sexy"; Wydawnictwo: Rebis; Tlumaczenie: Sylwia Jaśkiewicz-Budek; Format: 173 x 210 mm; Liczba stron: 256; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7510-117-1

KaHa

Tagi: Helena Frith Powell , bądź sexy, seksapil, książka, wydawnictwo rebis, French Mistress, decyzja należy do ciebie, flirt, dekalog, szóste przykazania,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany