Pogoń za cieniami

kzarecka

2008-01-31

owlosodsmierci_160.Zastanawia mnie jedno - jak jeden człowiek może napisać w ciągu jednego życia jakieś 150 książek? Przecież to się wydaje niemożliwe. A jednak. Cytuję: - Amerykańska pisarka, autorka ponad 150 bestsellerów (o łącznym nakladzie 280 milionów egzemplarzy), w tym 18 powieści kryminalnych z serii o detektyw Eve Dallas. Któż to taki? Nora Roberts (znam). Jeśli jednak chodzi o wspomniane kryminały, autorka pisała pod pseudonimem J.D. Robb (też znam). Ale 150 książek?! Że napisała dużo, wiedziałam. Że aż tyle, nie wiedziałam. I nadal uwierzyć nie mogę. 150... Można się wykończyć przy pracy nad tyloma powieściami. Można być o włos od śmierci. Można. I właśnie dziś "O włos od śmierci" J.D. Robb.O książce - Członkowie rodziny Swisherów zostają brutalnie zabici we własnych łóżkach. Sprawcy łamią najnowocześniejszy system bezpieczeństwa i korzystają z noktowizorów, by w przytulnym domu zamożnej rodziny odnaleźć śpiące ofiary. Nie ulega wątpliwości, że to wyszkoleni militarnie zawodowcy, którzy popełnili tylko jeden błąd: nie dostrzegli kryjącej się w ciemnej kuchni dziewczynki.
Teraz Nixie Swisher jest jedynym świadkiem tej zbrodni bez wyraźnego motywu. Radzenie sobie z dziećmi nigdy nie było najsilniejszą stroną pani porucznik, ale Nixie potrzebuje bezpiecznego schronienia, a Eve musi rozwiązać zagadkę. Ze swą partnerką Peabody i mężem Roarkiem, oferującym im pomoc, jakiej nikt inny nie potrafiłby udzielić, porucznik Dallas rusza w pogoń za cieniami, zdecydowana za wszelką cenę odkryć ich tożsamość.

J.D. Robb "O włos od śmierci"; Wydawnictwo: Prószyński; Tłumaczenie: Alina Siewior-Kuś; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 432; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7469-654-8

KaHa

Tagi: JD Robb, Nora Roberts, o krok od śmierci, książka, bestseller, eve dallas, kryminał,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany