You, only You!

kzarecka

2008-02-04

tylkociebiechce_160O "Trzy metry nad niebem" w PL już było. Książka we Włoszech schodziła jak świeże bułeczki (trzy miesiące, pięć dodruków, egzemplarze kserowane i przekazywane dalej). Czytelnicy poznali historię dziewczyny z dobrego domu, która zakochała się nie w tym facecie, co powinna (a tak przynajmniej uważali jej bliscy). Chuligan i wzorowa uczennica... W ten sposób Frederico Moccia opowiedział uniwersalną historię o młodzieńczym buncie i bólu dorastania. "Tylko ciebie chcę" to z kolei, jak informuje nas wydawnictwo, pełna realizmu śmiała powieść o miłości, seksie, dojrzewaniu, przyjaźni, namiętności i marzeniach. To kontynuacja przeboju wydawniczego, który doprowadził do włoskiej mocciamanii.


O książce - Po dwóch latach spędzonych w Nowym Jorku Step wraca do Rzymu. Wiele się tu zmieniło. Chłopak zaczyna pracę w telewizji, poznaje nowych ludzi, wśród nich żywiołową Gin. Przeszłość nie daje mu spokoju, ale teraźniejszość nie zostawia zbyt wiele czasu na jej rozpamiętywanie. Czy warto dążyć do wskrzeszenia dawnej miłości?
Do grona znajomych postaci - Stepa, Babi, Palliny - dołączają nowi, równie barwni, zakręceni i nieprzewidywalni bohaterowie.

Frederico Moccia "Tylko ciebie chcę"; Wydawnictwo: Muza; Format: 145 x 205; Liczba stron: 480; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7495-251-4

KaHa

Tagi: Frederico Moccia, tylko ciebie chcę, trzy metry nad niebem, książka, only you,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany