Przerwała milczenie!

kzarecka

2008-02-08

gdziejamialamoczy_160W zeszłym roku ukazała się jej debiutancka powieść - "Dracena przerywa milczenie", czyli opowieść o próbach rozwikłania tajemniczego morderstwa w instytucie naukowym. Czy ukończenie Wydziału Biologii AR pomogło stworzyć autorce tak zabawną powieść? Kwestia do zastanowienia. W każdym razie autorka, której imię i nazwisko brzmi: Maja Kotarska, napisała drugą książkę (premiera 23 lutego). Komedię romantyczną. Być może ktoś powie: - Kolejna... Zanim jednak tak powie, proponuję sięgnąć po "Gdzie ja miałam oczy?". Dobry humor gwarantowany.O książce - Co powinna zrobić kobieta zdradzona przez męża? Gdy upora się z lawiną myśli:
* Dlaczego ja?!
* Dlaczego spotkało to właśnie mnie?!
* Co ludzie powiedzą?!
* Gdzie ja miałam oczy?!
Zraniona kobieta może robić wszystko! Los dał jej właśnie kolejną szansę! Na początek najlepiej zmienić otoczenie. Tak też czyni Marta - główna bohaterka powieści. Swoim nagłym przyjazdem burzy senny spokój prowincjonalnego miasteczka i chociaż stara się trzymać na uboczu, jakimś dziwnym trafem wciąż znajduje się w centrum wydarzeń. Kochająca matka i troskliwi przyjaciele robią wszystko, by ponownie wydać ją za mąż... A ona sama… powolutku zaczyna marzyć, powolutku zaczyna wierzyć, że:
* Jutro będzie lepiej!
* Inne mają gorzej!
* Dam sobie radę!
* Gdzie ja miałam oczy?! Niedługo będzie wiosna!

Maja Kotarska - Jest absolwentką Wydziału Biologii AR we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów kontynuowała naukę na studiach doktoranckich. Po roku zdecydowała się na odejście z uczelni i rozpoczęcie pracy zawodowej. Przez kilka lat, z różnym skutkiem, kontynuowała poszukiwania zawodu idealnego, dającego satysfakcję przy odpowiednim zabezpieczeniu finansowym. Pracowała w centrum likwidacji szkód samochodowych PZU, w firmie organizującej imprezy wystawiennicze itp., zbierając masę doświadczeń i pomysłów na dalsze życie. Ostatnie dwa lata poświęciła wyłącznie pisaniu.

Maja Kotarska "Gdzie ja miałam oczy?"; Wydawnictwo: Bliskie; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 296; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-925602-1-0

KaHa

Tagi: maja kotarska, gdzie ja miałam oczy, dracena przerywa milczenie, książka, komedia romantyczna,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany