Zostań Królową

kzarecka

2008-02-11

krolowacamilla_160Kolejny konkurs. Tym razem do wygrania książka, której czytanie w środkach lokomocji publicznej powinno zostać zakazane. Powiedzieć "zabawna" to za malo. Żeby otrzymać egzemplarz wystarczy przejrzeć inne wiadomości o "Królowej Camilli" na PL (w przeciwnym razie mogą pojawić się problemy) i wysłać odpowiedź na konkursowe pytanie do końca miesiąca. W ten oto sposób będziemy świętować rok przestępny. Zamiast 365 dni mamy 366. Skoro mamy więc ten jeden dodatkowy, wykorzystajmy go dla dobra ludzkości (śmiech podobno przedłuża życie).Żeby stać się właścicielem najbardziej komicznej książki tego roku (słowa Jeremy'ego Paxmana, BBC), nad którą PL objęła patronat medialny, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki utwór Camilla śpiewa w Centrum Wielobranżowym na wieczorach karaoke?

Odpowiedzi zatytułowane "KONKURS-KRÓLOWA" należy wysyłać na adres skrzynki redakcyjnej:

redakcja@przystan-literacka.pl

W wysłanej wiadomości prosimy o zamieszczenie odpowiedzi na powyższe pytanie konkursowe, podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu, pod który, w razie wygrania, książka powinna zostać wysłana.

Na odpowiedzi czekamy do 29 lutego.

Przypominamy, że wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez Serwis Przystan-Literacka.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).

KaHa

Tagi: królowa camilla, książka, konkurs, przystań literacka, karaoke,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany