Targi Książki - kolejne...

kzarecka

2008-02-12

wtkn_160Z jednej strony wydaje się, że Targów Książek jest mało (pewnie nikt by się nie obraził, gdyby dochodziło do nich w każdym większym mieście). Z drugiej strony "tak mało" wcale ich nie jest. Bywają przecież miasta, w których tego typu imprezy odbywają się częściej niż raz. Do jednych z nich należy Wrocław. I to właśnie do stolicy Dolnego Śląska za miesiąc przyjedzie sporo wystawców. Ruszą bowiem XIV Wrocławskie Targi Książki Naukowej. Czy warto będzie zajrzeć? Z pewnością. Zwłaszcza, że w większości wystawcami będą oficyny, które nieczęsto biorą udział w ogólnopolskich Targach.


Informacja od organizatora (Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej): - Podobnie jak w latach ubiegłych, będziemy gościć najznakomitszych przedstawicieli wydawnictw publikujących książki naukowe i popularnonaukowe. W tym roku swoją ofertę zaprezentuje ponad 60 wydawców z całego kraju, wśród nich duże i znane firmy wydawnicze. Atrakcją trzydniowej imprezy będzie również bogata oferta tytułów, seminaria, prelekcje i spotkania z autorami.

WTKN dopracowały się własnej formuły. Umożliwiły bezpośredni kontakt czytelnikowi o bardzo konkretnych zainteresowaniach z wydawcą książki specjalistycznej. I pewnie dlatego nie giną, a wręcz przeciwnie - wciąż się rozwijają. Z dodatkowych atrakcji są i konkursy: Na najtrafniejszą szatę edytorską i czytelniczy (czytelnicy decydują, która ksiązka jest najlepsza).

XIV Wrocławskie Targi Książki Naukowej odbędą się w dniach 12-14 marca (wstęp wolny). Wszyscy zainteresowani powinni się udać na ul. Janiszewskiego 8 (budynek D-20), czyli do Centrum Naukowo-Badawczego Politechniki Wrocławskiej.

KaHa

Tagi: XIV Wrocławskie Targi Książki Naukowej, WTKN, targi książki, politechnika wroclawska,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany