Kociarz Roku też powinien to wiedzieć

kzarecka

2008-02-19

jakrozmawiaczkotem_16017 lutego przypada Światowy Dzień Kota. W związku z tym miesięcznik "Kot" wybierał Kociarza Roku. I nagle powstało wielkie medialne zamieszanie, gdyż okazało się, że w tej, bądź co bądź, zaszczytnej kategorii nominowany był prezydent Lech Kaczyński. Jedni byli oburzeni, że nomincję dostał prezydent RP, drudzy, w nieco bardziej prześmiewczy sposób, krzyczeli, że statuetka z brązu powinna trafić do rąk nie Lecha lecz Jarosława Kaczyńskiego. Przy tym wszystkim prawie zapomniano o kotach, a jak podkreślali organizatorzy - to one są najważniejsze, a Dzień Kota ma za zadanie przede wszystkim uwrażliwić ludzi na los bezdomnych zwierząt. Zamiast więc rozmawiać z politykami, należało z kotami. A jak rozmawiać, radzi Sonya Fitzpatrick.



"Jak rozmawiać z kotem" to ksiązka, która właśnie trafiła na nasz rynek. Autorka umożliwia nam spojrzenie na świat oczami kota. Wyjaśnia jego sposób myślenia i hierarchię wartości. Udziela miłośnikom kotów porad dotyczących żywienia, pielęgnacji, problemów z zachowaniem, opowiada też o metodzie odnajdywania zaginionych zwierząt.

Sonya Fitzpatrick "Jak rozmawiać z kotem"; Wydawnictwo: Ksiązka i Wiedza; Format: 145 x 205 mm; Liczba stron: 180; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-05-13524-5

KaHa

Tagi: Sonya Fitzpatrick, Jak rozmawiać z kotem, książka, kociarz roku, lech kaczyński,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany