Ta nielegalna jaka jest?

kzarecka

2008-02-21

kobietanielegalna_160Oprócz dziennikarstwa postanowiła zmierzyć się z prozą. Jak widać skutecznie - właśnie ukazał się jej debiut powieściowy ("Kobieta nielegalna"), a w niedługim czasie na rynku pojawi się "Pejzaż z królikiem" (tym razem powieść dla młodzieży; wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim). Autorką obu jest Milena Trziszka (może warto zapamiętać nie tylko dlatego, że nazwisko jest prawie nie do wymówienia; żeby się przekonać, trzeba jednak najpierw zabrać się za lekturę powieści). Cytując zapowiedź: - "Kobieta nielegalna" to zapis tylko kilku dni. Ale wrażeń dostarcza na długo!


O książce - Co należy zrobić, gdy się jest spełnioną kobietą? Czy praca w kancelarii sejmu, rodzina i piękny dom to jeszcze nie wszystko? Pod pozorem szczęścia kryje się często niespełnienie. Tak jest i tym razem... Po samobójczej śmierci męża Anna poszukuje zaginionej córki i... siebie samej. Po drodze spotyka osobistości polskiej sceny politycznej i ludzi z samego dna piekła. Boryka się z prześladowcą, który dręczy ją okrutnymi e-mailami. Odkrywa tajemnicę męża, a wreszcie, wyczerpana, musi znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie.

Milena Trziszka "Kobieta nielegalna"; Wydawnictwo: Telbit; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 224; Okładka: miękka, ISBN: 978-83-60848-28-9

KaHa

Tagi: Milena Trziszka, Kobieta nielegalna, książka, pejzaż z królikiem,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany