Kobieto, nie łam się

kzarecka

2008-02-28

niezadreczajsie_160Wyczytałam ostatnio w pewnej książce, że zwrot "kobieto" jest obraźliwy. Hm... Jakoś nigdy do tego w ten sposób nie podchodziłam. W każdym razie mam nadzieję, że wszyscy inni mają podobne zdanie. Dzięki temu będzie można sięgnąć bez nerwów po publikację "Nie zadręczaj się drobiazgami, kobieto". Chyba łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Jednak jak mówi Kristine Carlson: - Są sprawy, które może zrozumieć tylko kobieta... Książka skierowana tylko do żeńskiej części czytelników? Na to wygląda.
O książce - Kristine Carlson pokazuje, jak odnaleźć spokój i wśród chaosu dzisiejszego świata odkryć w sobie więcej radości. Zapracowane kobiety, które zmagają się z wieloma wyzwaniami i problemami, począwszy od zarządzania własną firmą po pracę w niepełnym wymiarze godzin przeplataną obowiązkami macierzyńskimi, a dając innym wiele, nie chcą poświęcać siebie, znajdą tu proste i łatwe do zastosowania rady. Mimo ogromnych zmian społecznych, jedna rzecz pozostała wciąż niezmienna - kobiety świetnie radzą sobie w trudnych sytuacjach kryzysowych, ale zarazem pozwalają by przytłaczały je błahostki. Nie zadręczaj się drobiazgami - radzi autorka. Nie zadręczaj.

Kristine Carlson "Nie zadręczaj się drobiazgami, kobieto"; Wydawnictwo: Rebis; Tlumaczenie: Magdalena Hermanowska; Format: 138 x 265 mm; Liczba stron: 332; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7510-233-8

KaHa

Tagi: Kristine Carlson, Nie zadręczaj się drobiazgami kobieto, książka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany