Patrzcie uważnie. Nie przegapcie.

kzarecka

2008-02-28

gdziejamialamoczy_160Najwyraźniej posiadamy masochistyczne skłonności (i tak zasypujecie już skrzynkę redakcyjną), ale: primo - owe skłonności lubimy, secundo - i tak postanowiliśmy wstawić nowy konkurs. Konkursów nigdy za wiele! Co można wygrać? Książkę Mai Kotarskiej. Warto dla choćby 103 strony. Co tam jest? Dla zniecierpliwionych poleca się natychmiastowe udanie się do księgarni, dla tych bardziej wytrwałych jakąś szansą jest ten konkurs. Zatem... I jeszcze jedno - kilka słów napisała wam autorka.

Maja Kotarska o swojej książce - "Gdzie ja miałam oczy?" - jest to pełna ciepła i humoru opowieść o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi. Wszystko zaczyna się od trzęsienia ziemi, jakim jest dla głównej bohaterki, Marty, rozstanie z mężem. Potem, jak to zwykle bywa w takich wypadkach - następują wstrząsy wtórne o różnym nasileniu. I kiedy wspomnienia z przeszłości przestają spędzać Marcie sen z powiek, na horyzoncie pojawia się nowa miłość... Brzmi to jak zapowiedź rychłego happy endu? W przypadku Marty raczej trudno o nadmierny optymizm. Nikt tak jak ona nie potrafi sobie i innym skomplikować życia. A wszystko dlatego, że nie potrafi nazywać uczuć po imieniu. Myli miłość z przyjaźnią, prawdę z pozorami i wciąż popełnia te same błędy. Wystarczy, że zwróci uwagę na jakiegoś mężczyznę, a ziemia pod jej stopami znowu zaczyna się trząść.

Zainteresowani? Mam nadzieję, że tak. Teraz tylko krótkie pytanie:

Jaki tytuł nosi fragment książki "Gdzie ja miałam oczy?" zamieszczony na łamach PL?

I odpowiedzi. A te, zatytułowane "KONKURS-KOTARSKA", należy wysyłać na adres skrzynki redakcyjnej:

redakcja@przystan-literacka.pl

W wysłanej wiadomości prosimy o zamieszczenie odpowiedzi na powyższe pytanie konkursowe, podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu, pod który, w razie wygrania, książka powinna zostać wysłana.

Na odpowiedzi czekamy do 16 marca.

Przypominamy, że wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez Serwis Przystan-Literacka.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).

KaHa

Tagi: maja kotarska, gdzie ja miałam oczy, konkurs, przystań literacka, fragment,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany