Chłopaki nie płaczą?

kzarecka

2008-03-04

mezczyznaodpodszewki_160Przeczytałam takie zdanie: - Ta książka może być skuteczną nawigacją w tym pokrętnym labiryncie, do którego nikt wcześniej tak odważnie nie zaglądał. Można by polemizować. Na rynku od dłuższego czasu jest choćby publikacja Janusza Leona Wiśniewskiego "Czy mężczyźni są światu potrzebni?" (oczywiście, że są!; bez nich świat nie byłby światem; ale... - "ale" dotyczy zawartości książki - po przeczytaniu naukowo zbadanych zachowań, można popaść w odrętwienie, w którym jedyną skoczną rzeczą będzie myśl: - To nie może być prawda.). W każdym razie Krzysztof Klajs i Irena Stanisławska (czy wymieszanie płci zaliczyć na plus czy minus, niestety nie wiem) proponują książkę "Mężczyzna od podszewki. Wszystko, co chcesz i nie chcesz wiedzieć o sobie".


O publikacji - Książka lekka i przyjemna o sprawach bardzo ważnych nie tylko dla mężczyzn. Powstała z potrzeby serca... kobiecego, po to by lepiej mężczyzn zrozumieć. Wnikliwe kobiece pytania, zadawane doświadczonemu terapeucie - odkrywają te męskie sprawy, o których mężczyźni zwykle nie potrafią lub boją się mówić: od niepokoju związanego z nieznaną im wrażliwością, reakcją na zdradę - własną lub najbliższej osoby, po lęki związane z seksem i własnym zdrowiem. Dla faceta, który został wychowany w myśl hasła, że chłopaki nie płaczą, ta książka będzie szokiem. Może on bowiem dojść do wniosku, ze za fasada pieczołowicie pielęgnowanego twardzielstwa na pokaz, kryje się mały chłopiec, który stroi miny i pręży muskuły, żeby ukryć swoje zagubienie w świecie własnych emocji.

Krzysztof Klajs, Irena Stanisławska "Mężczyzna od podszewki. Wszystko, co chcesz i nie chcesz wiedzieć o sobie"; Wydawnictwo: Santorski & CO; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 240; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7554-009-3

KaHa

Tagi: Krzysztof Klajs, Irena Stanisławska, Mężczyzna od podszewki, książka, Janusz Leon Wiśniewski,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany