Nie kłam, kochanie

kzarecka

2008-03-07

niek322amkochanie_160Kto kogo przechytrzy? Kto wygra pojedynek? Jaka jest stawka? Odpowiem tylko na ostatnie pytanie - miłość. Żeby dowiedzieć się więcej, trzeba przeczytać książkę "Nie kłam kochanie". To kolejna "odsłona" Mai Kotarskiej. Powieść jest adaptacją scenariusza Ilony Łepkowskiej do filmu z Piotrem Adamczykiem i Martą Żmudą-Trzebiatowską w rolach głównych (tytuł identyczny). Film trafi na ekrany kin 28 marca. Do tej pory macie czas na przeczytanie powieści. I właśnie taką kolejność proponuję wybrać.O książce - Ania – młoda i wrażliwa dziewczyna z niełatwą przeszłością. W pracy – rozmawia z kwiatami. W domu – marzy o mężczyźnie, który ją pokocha. Marcin od razu wpada jej w oko, ale czy Ania odnajdzie się w jego świecie?
Marcin - przystojny cynik lubi kosztowne rozrywki i kobiety. Na stały związek nie ma jednak ochoty. Dlaczego? Może w tłumie pięknych dziewczyn, nie potrafi dostrzec tej "jedynej"…
Pewnego dnia życie Marcina zmienia się diametralnie. Uroczy przystojniak traci pracę, a kosztowne życie na kredyt staje się przeszłością. Szczęśliwie na horyzoncie pojawia się szansa na powrót do beztroskiego życia, ale Marcin musi znaleźć… żonę.
A co robi w naszej powieści kaktus? Cóż, Ania, która kocha kaktusy i mówi do nich po imieniu, to chyba jedyna osoba, która w Marcinie - kłamcy i cyniku, potrafi dostrzec coś dobrego… i zapragnie go zmienić. Czy wtedy kolczasty kaktus zakwitnie pięknym kwiatem?

Ilona Łepkowska, Maja Kotarska "Nie kłam kochanie"; Wydawnictwo: Bliskie; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 232; Okladka: miękka; ISBN: 978-83-925602-6-5

KaHa

Tagi: Ilona Łepkowska, Maja Kotarska, Nie kłam kochanie, książka, film,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany