Nastoletni kosmici

kzarecka

2008-03-11

ratunku_mojnastolatek_160"Te koszmarne nastolatki!" - można by krzyknąć i pójść w przeciwną stronę. Między rodzicami a ich dziećmi zawsze są jakieś konflikty. Mniejsze lub większe ale są. Ja, całe szczęście, nastoletniego dziecka nie posiadam (mam za to relacje koleżanek, które nie dośc, że myślą, iż są już stare [co za bzdyra!], to na dodatek "gryzą" się ze zbyt dorosłymi pierworodnymi), ale gdybym posiadała, to miałabym nadzieję, że nie muszę sięgać po publikację Sarah'y Newton. Różnie jednak bywa... Kto ma wojny domowe, niech czyta "Ratunku! Mój nastolatek jest kosmitą!".
O książce - Sarah Newton ma ogromne doświadczenie w pracy z nastolatkami; jest ekspertem w programie "Te koszmarne nastolatki - wyprowadzam się!", emitowanym w TVN Style. Stosując się do jej porad, dowiecie się, jak nawiązać z waszym dzieckiem zupełnie nową nić porozumienia, jak przezwyciężyć bariery uważane za nie do przebycia. Znajdziecie tu omówienie m.in. takich problemów, jak: Moje dziecko mnie nie szanuje i nie słucha; Moje dziecko nie chce wziąć na siebie żadnej odpowiedzialności; Moje dziecko ciągle kłóci się z rodzeństwem; Moje dziecko łatwo ulega presji rówieśników; Moje dziecko ma niską samoocenę. Wypróbujcie sprawdzone metody i przekonajcie się, jak wiele w waszym życiu można zmienić na lepsze.
Sarah Newton od wielu lat pomaga młodzieży uporać się z typowymi problemami wieku dojrzewania. Szlify zawodowe zdobyła dzięki programom szkoleniowym Coach U, Comprehensive Coaching U, a także ukończeniu akademii Parent as Coach. Jest uważana za jednego z najlepszych na świecie trenerów w zakresie rozwoju i wychowania nastolatków. Jej podopieczni rozsiani są po całej Europie, a także w Nowej Zelandii, Ameryce i Hongkongu.

Sarah Newton "Ratunku! Mój nastolatek jest kosmitą!"; Wydawnictwo: Publicat; Format: 145 x 205 mm; Liczba stron: 240; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-245-1502-8

KaHa

Tagi: Sarah Newton, Ratunku Mój nastolatek jest kosmitą, książka, tvn style, te koszmarne nastolatki,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany