Zabójstwo z lekką nadwagą, czyli uczuciowo-kryminalne tarapaty

kzarecka

2008-03-13

zabojstwozlekka_160Meg Cabot - zna ją prawie każdy czytający nastolatek. Jeśli nie kojarzy w ten sposób, można do tematu podejść od drugiej strony - "Pamiętnik księżniczki". Tak, teraz wszystko jasne. Ta bardzo popularna amerykańska autorka pisze także książki dla starszych czytelników (choćby: "Chłopak z sąsiedztwa", "Papla"). Na swoim koncie ma też powieści z wątkiem sensacyjnym - "Zbrodnią w rozmiarze XL" rozpoczęła serię z bohaterką, która wciela się w detektywa. Teraz sympatyczną kobietę ze wspomnianej przed momentem książki będzie można spotkać kolejny raz. Było "Śledztwo numer XXL", jest "Zabójstwo z lekką nadwagą".


O książce - Heather Wells, była gwiazda pop, zastępczyni kierownika akademika i, w
razie potrzeby, detektyw-amator, czuje się szczęśliwa: chodzi przecież z nieziemsko przystojnym wykładowcą matematyki. Jest on co prawda fanem zdrowego trybu życia i nie traci wiary, że jego dziewczyna z radością przyłączy się do porannego joggingu. Mimo to jest po prostu wspaniale - przynajmniej do chwili, kiedy Heather znajduje ciało swojego szefa w jego gabinecie.

Meg Cabot "Zabójstwo z lekką nadwagą"; Wydawnictwo: Amber; Format: 145 x 205 mm; Liczba stron: 224; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-241-3028-3

KaHa

Tagi: Meg Cabot, Zabójstwo z lekką nadwagą, książka, pamiętnik księżniczki, papla,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany