A więc tak to się kończy

kzarecka

2008-04-15

awatorzy_160Spodobał mi się tytuł. A dokładniej rzecz ujmując - jego drugi człon. Zawsze się mówi, że coś się zaczyna, a coś się kończy. Na ogół jak się zaczyna, każdy wie. A jak się kończy? Tego się nie wie lub nie chce wiedzieć. A tu pojawia się taka Tui T. Sutherland i mówi wprost: - Tak to się kończy. Książka "Awatorzy. A więc tak to się kończy" to pierwszy tom opowieści o nastolatkach stąpających po wyludnionym świecie. Tui T. Sutherland tworzy przyszłość, w której bohaterowie mają moc dokończenia dzieła zniszczenia Ziemi. Mogą ją także ocalić.O książce - W Nowym Jorku Kali budzi się w pustym wagonie metra. Wenus i Gus przeżywają trzęsienie ziemi w Los Angeles i zdają sobie sprawę, że muszą uporać się nie tylko z szokiem. W Chile Tigre odzyskuje przytomność w nieznanej dżungli i zaskakującym towarzystwie. W Egipcie Amon wprawdzie widzi swoją ścieżkę, ale nie dostrzega obrazu całości.
Pięcioro nastolatków znajduje się nagle w wyludnionym świecie. Dlaczego ocaleli? Jaka siła ich łączy? Co ich przyciąga do siebie? Wiedzą jedynie, że w przyszłości czeka ich doświadczenie, którego nie są w stanie sobie wyobrazić.

Tiu T. Sutherland "Awiatorzy. A więc tak to się kończy"; Wydawnictwo: Nasza Księgarnia; Tłumaczenie: Anna Klingofer; Format: 140 x 208 mm; Liczba stron: 360; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-10-11453-2

KaHa

Tagi: Tiu T. Sutherland, Awiatorzy, A więc tak to się kończy, książka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany