Soprano na tacy

kzarecka

2008-04-29

soprano_160"Rodzina Soprano". Chyba tylko nieliczni nie oglądali tego serialu. Serialu, który był tyle razy nominowany do przeróżnych nagród i tyle razy nimi wyróżniany (m.in. Emmy, Złoty Glob), że aż ciężko to wszystko spamiętać. Tę popularność wykorzystała na przykład Agora i w ramach "Biblioteki Gazety Wyborczej" można kupić wszystkie odcinki zebrane w 28 tomach. Będzie jednak jeszcze więcej Soprano. 6 maja do księgarń trafi "Rodzina Soprano książka kucharska" (kto pamięta "Mafijną książkę kucharską"... przestrzeloną na wylot?; chyba czeka nas nieco podobna publikacja). Tu oprócz przepisów (nie tylko miłośnicy spaghetti mogą się cieszyć) fakty, zdjęcia i ciekawostki.


O książce - W tej książce miłośnicy dobrego jedzenia znajdą proste przepisy na wyśmienite potrawy z prowincji Avellino, skąd pochodzi rodzina Soprano. Od arancini po zabaglione, od baccali po przepiórki Sinatry – Artie Bucco i jego goście oferują sto przepisów.
To nie wszystko! Artie przedstawia też wiele faktów z życia tej niezwykłej rodziny, zdjęcia ze starego kraju, porady dla smakoszy i wiele innych ciekawostek kulinarnych. Zapraszamy do stołu wraz z bohaterami serialu. Wszystko smacznie okraszone m.in. zdjęciami ze "starego kraju" i poradami dla lubiących elegancko zjeść.

Allen Rucker, Michele Scicolone, David Chase "Rodzina Soprano książka kucharska"; Wydawnictwo: Świat Książki; Format: 187 x 243 mm; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-247-0968-7

KaHa

Tagi: rodzina soprano, książka kucharska, serial, mafia, agora,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany