Na Dzień Matki niekoniecznie po omacku

kzarecka

2008-05-26

wemglezbrodni_160Światowa czołówka autorek powieści dla pań. A w niej zaszczytne miejsce dla Elizabeth Lowell. Ta popularna amerykańska pisarka tworzy książki o miłości uosabiające marzenia o szczęściu, pięknie i przygodzie. Dziś Dzień Matki. Może warto sprezentować "mix" Lowell, czyli trochę ze zbrodni, trochę z sensacji, trochę z romansu, trochę ze sztuki? "We mgle zbrodni" powinno przypaść do gustu kobietom, które po ciężkim dniu chciałyby się wieczorem zrelaksować i wspólnie z bohaterami powieści rozwikłać kilka zagadek. Nie tylko dzieła sztuki warte są miliony. Wasze rodzicielki również. Pamiętajcie o nich.


O książce - Życie nie jest tak bezpieczne, jak się wydaje młodym. Idź do swojej dawnej kryjówki. W pierwszej chwili Jillian nie rozumie, co znaczą słowa listu, który napisała przed śmiercią jej ciotka. Szybko jednak zaczyna podejrzewać, że starsza pani została zamordowana. Zginęła, bo nie chciała wyjawić, gdzie ukryła cenne obrazy. Teraz płótna są własnością Jillian... Od tej chwili dziewczyna wie, że nie jest bezpieczna. Wynajmuje zawodowego ochroniarza. W obcym obojgu świecie marchandów i domów aukcyjnych mogą liczyć tylko na siebie, błądząc po omacku we mgle, która kryje twarz zabójcy.

Elizabeth Lowell "We mgle zbrodni"; Wydawnictwo: Amber; Format: 145 x 205 mm; Liczba stron: 304; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-2413-069-6

KaHa

Tagi: Elizabeth Lowell, We mgle zbrodni, ksiązka, bestseller, romans,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany