Promocja na wodę? Nie tu.

kzarecka

2008-06-11

kosmicznafutryna_160Mamy kolejny konkurs. Za oknem od kilku dni upał, więc zdecydowana większość ludzi marzy o wodzie mineralnej, wiatraku i cieniu, ewentualnie, plaży i wodzie w większej ilości. Na ogół jednak tak dobrze nie ma. Podobno idzie jednak ochłodzenie, warto więc wziąć udział w konkursie, wygrać książkę Dariusza Rekosza, znaleźć później czas, ochłonąć po ciężkim dniu i rozpocząć relaks z lekturą (może uda się zapomnieć, że kolejna fala upałów i tak nadciąga). W "Ko(s)micznej futrynie" wygrać można było zgrzewkę wody mineralnej (na afrykańską pogodę w sam raz). U nas niestety tylko (bądź aż) książkę.



Pytanie nie powinno sprawić kłopotu. Zwłaszcza tym, którzy mają dzieci. Dlaczego? Po prostu jest większe prawdopodobieństwo (choć nie na nim się świat opiera), że takie osoby znają pierwsze książki Darka Rekosza. Książki, których bohaterami były dzieci. Książki, które do dzieci były skierowane.

Jakie pseudonimy nosi dwójka bohaterów z cyklu książek skierowanych do młodszych czytelników?

Odpowiedzi zatytułowane "KONKURS-SJM2" należy wysyłać na adres skrzynki redakcyjnej:

redakcja@przystan-literacka.pl

W wysłanej wiadomości prosimy o zamieszczenie odpowiedzi na powyższe pytanie konkursowe, podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu, pod który, w razie wygrania, książka powinna zostać wysłana.

Na odpowiedzi czekamy do 27 czerwca.

Przypominamy, że wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez Serwis Przystan-Literacka.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).

Krzyżak objazdowy, czyli autor sam o sobie

Al'Chorezmi Muhamad Arsch Musa - fragment "Szyfru Jana Matejki 2"

KaHa

Tagi: Dariusz Rekosz, Kosmiczna Futryna, SJM, książka, fragment,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany