Kompromitacja Susan Sarandon

kzarecka

2008-06-13

kompromitacja_160Wpadła mi w oko taka zapowiedź: - Cięty humor i zagadka kryminalna w ekranizowanej z Susan Sarandon powieści dla miłośniczek serialu "Gotowe na wszystko". Niestety na temat filmowej wersji nic nie znalazłam. Nie pozostało więc nic innego, jak tylko skupić się na literackim dziele amerykańskiej Joanny Chmielewskiej. "Kompromitacja" Susan Isaacs to błyskotliwa powieść z sensacyjną intrygą. Czytelnicza propozycja na weekend. Kiedy nic się nie dzieje, zawsze zdarzy się coś ekscytującego...O książce - Judith ma trzydzieści cztery lata, dom na przedmieściu, dwoje dzieci i wiecznie zapracowanego męża. W takiej sytuacji trudno się spodziewać, że przydarzy się coś ekscytującego. A jednak!
Sąsiad Judith zostaje zamordowany. Kto aż tak bardzo nie znosił doktora Flecksteina? Zawistny kolega po fachu? Wściekła pacjentka? Zazdrosny mąż? Powiedzmy sobie szczerze, pan doktor miał to i owo na sumieniu. Judith postanawia rozwiązać zagadkę tego zabójstwa. Prywatne śledztwo staje się jej pasją, zwłaszcza od chwili, gdy policyjnym dochodzeniem zaczyna kierować seksowny porucznik.

Susan Isaacs "Kompromitacja"; Wydawnictwo: Amber; Format: 150 x 210 mm; Liczba stron: 280; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-241-3093-1

KaHa

Tagi: Susan Isaacs, Kompromitacja, książka, film, gotowe na wszystko,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany