Seks, seks, seks

kzarecka

2008-06-13

sekswwielkimmiescie_160Jeśli ktoś słyszy nazwisko - Candace Bushnell, niekoniecznie musi wiedzieć, o kogo chodzi. Jeśli jednak słyszy - "Seks w wielkim mieście", to już wie, na jakim jest gruncie (nawet jeśli nie ma pojęcia o istnieniu książki, z pewnością wie o serialu realizowanym w latach 1998-2004 z Sarah Jessicą Parker w roli głównej; serial otrzymał wszystkie możliwe nagrody). 20 czerwca w polskich kinach pojawi się pełnometrażowa wersja "Seksu w wielkim mieście". Pokrótce - mniejmy nadzieję, że czeka nas 135 minut dobrej zabawy. Plus jeszcze jedna, mała, ale ważna informacja - ten światowy bestseller można nabyć w księgarniach.


O książce - Dobieranie się w pary nie jest łatwe. W tej błyskotliwej i złośliwie dowcipnej książce Candace Bushnell znakomicie opisała świat singli rozpaczliwie szukających swojej wymarzonej drugiej połowy. Carrie Bradshaw, jej główna bohaterka, to bliska krewna Bridget Jones i Ally McBeal. Mimo że jest bardziej perwersyjna, podobnie jak one w głębi duszy pozostaje niepoprawną romantyczką szukającą swego księcia z bajki.

Autorka w latach dziewięćdziesiątych publikowała felietony w "New York Observer". To właśnie doświadczenia z tamtego okresu przyczyniły się do powstania tej powieści, która odniosła niekwestionowany sukces niemal na całym świecie.

sekswwm1_420

sekswwm4_420

sekswwm2_420

sekswwm3_420
Galeria zdjęć - Źródło: Filmweb.pl

Candace Bushnell "Seks w wielkim mieście"; Wydawnictwo: Rebis; Tłumaczenie: Dagmara Chojnacka; Format: 128 x 197 mm; Liczba stron: 300; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7510-112-6

KaHa

Tagi: Candace Bushnell, Seks w wielkim mieście, książka, film, serial,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany