Książka na wakacje

kzarecka

2008-06-19

wakacyjnetanieczyt_160Kolejne spotkanie w ramach Wakacyjnego Taniego Wrocławskiego Czytania rusza 19 czerwca (i potrwa do niedzieli 22 czerwca). Już po raz czwarty na placu między bazyliką Św. Elżbiety a ul. Św. Mikołaja stanie jeden, biały, wielki namiot. A w nim przez cztery dni od godz. 9:00 do 19:00 wydawnictwa, księgarnie i oficyny muzealne prezentować będą książki (co ważne - wstęp za darmo). Tanie książki. Dobre książki. Książki na wakacje.Książka jest bardzo pożądanym towarem na letni wypoczynek i wakacyjne wyprawy. Od czwartku do niedzieli każdy może przyjść i poszukać czegoś dla siebie, trafić na tytuł-prezent dla najbliższych lub zabrać na urlop niezbędne przewodniki i mapy, a przy okazji spotkać autorów podpisujących książki.

Najmłodszych czytelników będzie można spotkać przy wspólnej zabawie w Czytadle, gdzie odbywać się będą zajęcia plastyczne, wspólne czytanie bajek, konkursy z nagrodami i wiele niespodzianek.

Ostatniego dnia (niedziela)
o godz. 16.00. zajedzie Bajkobus ze spektaklem "Klątwa Muchomora". I to z pewnością również będzie niesamowita atrakcja.

KaHa

Tagi: wakacyjne tanie wroclawskie czytanie, czytadło, klątwa muchomora, tania książka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany