Rozszyfrowane

kzarecka

2008-06-30

kosmicznafutryna_160Koniec miesiąca, koniec konkursu. Szyfr rozszyfrowany, szczęśliwcy rozlosowani, książki zapakowane ruszą w różne strony RP. Poczta Polska już nie strajkuje, także są spore szanse, że "Ko(s)miczna futryna" Dariusza Rekosza dotrze do nowych właścicieli z prędkością (światła? nie, nie przesadzajmy) w czasie i przestrzeni właściwą. Zainteresowanie było duże. Zresztą jak zawsze. Niestety tylko trzy osoby z całego worka mogły zostać wyłowione. Kto rozpocznie lipiec z wygraną książką?Zanim jednak padną nazwiska, kilka słów od autora.

Dariusz Rekosz: - To miłe, że tyle osób wzięło udział w konkursie. To miłe, że "Szyfr Jana Matejki" (a także "Ko(s)miczna futryna") stają się medium kontaktów międzyludzkich (a szczególnie międzyczytelniczych). To, w końcu, bardzo miłe, że stworzeni przeze mnie kilka lat temu Mors i Pinky są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par szkolnych detektywów. Moi drodzy! Serdecznie gratuluję zwycięzcom konkursu. Serdecznie gratuluję wszystkim, którzy spróbowali swych sił i cieszę się razem z Wami z nagród. Pozostałych - równie serdecznie - zapraszam do księgarń, bibliotek i na spotkania autorskie, a także na www.szyfrjanamatejki.pl - gdzie czeka na Was wszystko z Szyfrem i Futryną związane. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

I wreszcie wygrani. Jak się okazało, tym razem więcej szczęścia miały kobiety. Może i dobrze? Przecież za Brucem Willisem przepada więcej kobiet niż mężczyzn… A Bruce "Ko(s)micznej futryny" sobie nie odpuścił.

* Teresa Iłczyk
* Aleksandra Zwolińska
* Anna Kołodyńska

W imieniu PL, wydawnictwa Replika i raz jeszcze autora gratuluję.

Krzyżak objazdowy, czyli autor sam o sobie

Al'Chorezmi Muhamad Arch Musa - fragment "Szyfru Jana Matejki 2"

KaHa

Tagi: Dariusz Rekosz, Kosmiczna Futryna, Szyfr Jana Matejk, książka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany