Genialny zabójca

kzarecka

2008-07-02

architekt_160Keith Ablow jest psychiatrą sądowym. Występował jako biegły w wielu słynnych procesach. Zaczął pisać książki. I bardzo dobrze, bo najwidoczniej praktyka zawodowa sprawiła, że jego thrillery oczarowują. Kolejna powieść z Frankiem Clevengerem (oczywiście... psychiatrą sadowym) trafia właśnie do naszych rąk. Tym razem będzie musiał zmierzyć się a architektem, który nie tylko tworzy niezwykłe domu, ale też zabija swoich klientów. "Architekt" zmrozi waszą krew.O książce - West Crosse jest geniuszem w dziedzinie aranżowania wnętrz. Tworzy niezwykłe domy dla zamożnych klientów. Pracuje jednak w wielkiej tajemnicy. Za swoją pracę bierze kosmiczne pieniądze, a czasami swoich klientów zabija – w sprytny i zarazem przerażający sposób.
West aranżuje zarówno życia jak i mieszkania, i wymazuje z nich wszystko, co jest brzydkie, przypadkowe albo źle wykonane. Każde kolejne i starannie zaplanowanym morderstwo pozostawia zwłoki, które mówią o swoim losie takie rzeczy, że zastyga krew w żyłach.
Psychiatra sądowy, Frank Clevenger, ściga Westa, który zawsze wyprzedza go o włos. Dla Franka cechą wspólną popełnionych morderstw jest bogactwo ich ofiar. Wkrótce jednak okazuje się, że łączy je o wiele więcej. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Frank nie może wiedzieć, że miejscem następnej zbrodni będzie Biały Dom, gdzie monotonne życie potrzebuje pewnej odmian.

Keith Ablow "Architekt"; Wydawnictwo: Rebis; Format: 135 x 215 mm; Liczba stron: 280; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7510-205-5

KaHa

Tagi: Keith Ablow, Architekt, książka, thriller,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany