Odkurzony bestseller

kzarecka

2008-07-03

perfekcyjnapani_160Stań się boginią domowego ogniska i królową czystości: sztuka nowoczesnego zarządzania domem w 19 lekcjach. Taki, bądź co bądź, przerażajacy napis widnieje na okładce publikacji zatytułowanej "Perfekcyjna pani domu". Jak myślę o perfekcji w sprzątaniu, natychmiast nasuwa mi się jedno skojarzenie - Bree Van de Kamp z "Gotowych na wszystko" (dzięki Bogu, ta idealna kobieta, też potrafi pokazać swoją drugą stronę natury). Książka powstała na podstawie telewizyjnego programu BBC prowadzonego przez Antheę Turner ("złota dziewczyna" brytyjskiej telewizji, zdobywczyni tytułów: Najlepiej Ubranej Kobiety w Telewizji, Osobowości Show-biznesu, Osobowości Roku BBC). Program stał się hitem, a książka bestsellerem.

O książce - W "Perfekcyjnej pani domu", Anthei Turner znajdziecie wiele porad dotyczących wszelkich aspektów prowadzenia domu - od sprzątania, przez prasowanie i zmywanie, po urządzanie rozmaitych spotkań i przyjęć.. Dzięki prostym lekcjom nauczycie się, w jaki sposób małym wysiłkiem i kosztem uczynić swój dom lepszym.

Niezależnie od tego kim jesteś - gospodynią domową czy pracujesz, studiujesz lub właśnie rozpoczynasz samodzielne życie, w "Perfekcyjnej pani domu" znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci się doskonale zorganizować. Książka powstała na podstawie kultowego programu emitowanego w Polsce na antenie TVN Style. Stwórz przyjemny i wygodny dom dzięki radom królowej czystości.

Anthea Turner "Perfekcyjna pani domu"; Wydawnictwo: FILO; Tłumaczenie: Edyta Basiak; Format: 210 x 230 mm; Liczba stron: 160; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-924359-2-1

KaHa

Tagi: Anthea Turner, Perfekcyjna pani domu, książka, program, TVN style,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany