Pamiętaj, abyś...

kzarecka

2008-07-03

pierwsze_przykazanie_160Pamiętaj, abyś dzień święty świecił... Pierwsze przykazanie... Jest jednak jeszcze jedno "Pierwsze przykazanie". Brad Thor to Ludlum XXI wieku - a przynajmniej takim mianem ochrzciło Go wydawnictwo. Brad Thor to również autor, który stworzył nieuchwytnego zabójcę. Brad Thor wie, czym jest planowana od lat zemsta. Brad Thor ulepił wyklętego przez własny rząd superagenta, który staje w samotnym pojedynku z najbardziej niebezpiecznym człowiekiem na ziemi. Brad Thor powołał do życia Scota Harvatha (Jasona Burne'a naszych czasów). Brad Thor rozumie, czym jest pierwsze przykazanie. Skąd? To on jest jego twórcą.


O książce - "Za przelaną krew płaci się przelaną krwią". Takie słowa zostawia po każdym ataku zamachowiec, którego celem jest agent supertajnej komórki do walki z terroryzmem Scot Harvath i jego bliscy. Harvath nie wie, kto chce go zabić. Nie wie, dlaczego rząd odmawia mu pomocy. Nie wie, dlaczego prezydent zabrania mu tropić prześladowcę. Wie tylko, że jest sam. Żeby ocalić tych, których kocha, musi zaryzykować wszystko - nawet za cenę zdrady.

Brad Thor "Pierwsze przykazanie"; Wydawnictwo: Amber; Format: 150 x 210 mm; Liczba stron: 288; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-241-3115-0

KaHa

Tagi: Brad Thor, Pierwsze przykazanie, ksiązka, jason burne,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany