Fatalne dziewięć miesięcy?

kzarecka

2008-07-16

notatkiprzyszlejmatki_160Ciąża - całkiem przyjemny fakt. Nie licząc ciągłego zmęczenia w pierwszym trymestrze, zasypiania na stojąca, bądź, uchroń Boże, mdłości. Poza tym uczucia niezwykłe, stany emocjonalne godne pozazdroszczenia (te skierowane w stronę dziecka, bo pozostałe... chroń Boże świat przed kobietami w ciąży: ciężarne są albo kochane, albo takie, że lepiej byłoby je ukatrupić, niż ciągle wysłuchiwać). Dlatego wszystkie kobiety w stanie błogosławionym powinny przeczytać wznowienie "Notatek przyszłej matki". Risa Green opisuje zabawne perypetie godzenia ciąży z karierą zawodową.


O książce - Lara Stone pracuje w elitarnej szkole w Bel Air. Każdego dnia ma styczność z zepsutymi bachorami i zdecydowanie nie jest gotowa, by mieć takowe na własność. Przynajmniej nie teraz. Nie, kiedy jej życie tak świetne się układa, a już na pewno nie, zanim dzięki Tae - Bo osiągnie perfekcyjny rozmiar trzydzieści sześć.
Ale mąż Lary ma inny pomysł - domaga się, by zostać ojcem.
Pogrążona w smutku przyszła mama nie może powstrzymać łez spowodowanych tyciem i nabawieniem się hemoroidów, a przede wszystkim faktem, że jej zawodowa przyszłość spoczywa w rękach nieznośnej nastolatki - córki reżysera filmowego, którą musi wprowadzić do bardzo dobrej szkoły.

Risa Green w zabawny, ale i ciekawy sposób opowiada, jak trudna może być ciąża dla współczesnej kobiety, pragnącej robić karierę zawodową, ale zdającej sobie też sprawę z upływającego niebezpiecznie czasu.

Risa Green "Notatki przyszłej matki"; Wydawnictwo: Sonia Draga; Tłumaczenie: Joanna Piątek; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7508-119-0

KaHa

Tagi: Risa Green, Notatki przyszłej matki, książka, ciąża,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany