Balsam dla dzieci

kzarecka

2008-07-21

balsam_160Książek dla dzieci jest wiele. Które jednak są najlepsze? Które naprawdę wartościowe? Redakcja miesięcznika "Dziecko" postanowila odzielić ziarno od plew i wybrać to, co warte jest polecenia. Tak powstala lista książek, na które można głosować (oczywiście czytelnicy listę mogą, a nawet powinni, bo brak tam wielu wartościowych pozycji, rozszerzyć). W grudniu poznamy Książkę Wszech Czasów. Czy szansę miałby "Balsam dla duszy do czytania z dzieckiem"? Jack Canfield przedstawił zbiór ciepłych, prawdziwych historii o rodzinnych więziach, przyjaźni i pomocy bliźnim. Książek z serii "Balsam dla duszy" było już kilka. Ta jest pierwszą skierowaną do dzieci.


O książce - Opowiadania do czytania z dzieckiem, które pomogą ukształtować ich charakter i zaszczepić w nich uniwersalne wartości. Naucz swoje dziecko podejmować mądre decyzje, dokonywać właściwych wyborów i szanować uczucia innych. Nasze dzieci żyją w świecie pełnym przygód i wyzwań, dostarczających im nieustannej stymulacji intelektualnej. Wartości, które wpoimy im teraz, gdy mają po pięć-osiem lat, ukształtują je na całe życie.

"Balsam dla duszy do czytania z dzieckiem" ma być pomocą w kształtowaniu relacji dzieci z ich rówieśnikami i bliskimi w czasie, gdy tworzy się ich własny system wartości. Usiądź razem ze swoim dzieckiem i poczytaj mu o tym, jak inne dzieci poradziły sobie w codziennych sytuacjach. Wspólna lektura "Balsamu" może się stać punktem wyjścia do rozmowy na tematy poruszone w opowiadaniach, co sprzyja budowaniu coraz lepszego kontaktu z dzieckiem w domu i w szkole w tym ekscytującym okresie jego życia.

Jack Canfield "Balsam dla duszy do czytania z dzieckiem"; Wydawnictwo: Rebis; Tłumaczenie: Ewelina Jagła; Format: 135 x 215 mm; Liczba stron: 272; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7510-222-2

KaHa

Tagi: Jack Canfield, Balsam dla duszy do czytania z dzieckiem, książka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany