Zawsze i na każdą?

kzarecka

2008-08-18

zawsze_i_na_ka380d261_160_01Bożesz Ty mój! Bożesz Ty mój! Bożesz Ty mój! Kiedy przeczytałam o publikacji "Sex, magia i uwodziciele", załamałam się. Dlaczego? Ot, cytat: - To nie klucz do damskich sypialni. To istny taran! Raz - która kobieta chciałaby mieć na dłużej mężczyznę, który "zalicza" jedną za drugą z prędkością światła? Dwa - a jeśli nie chodzi o kobiety, tylko o mężczyzn, to najwidoczniej autor - Piotr Pyton (prawdziwe nazwisko czy pseudonim?; jeśli pseudonim jeszcze bardziej śmieszy mnie wybór), myśli, że dziewczyny, które zaciągnie się na raz do łóżka, są niesamowite. Współczuję... Panie Pyton, kobiety, które zna się lepiej, lepiej znają i pytonki swoich towarzyszy.


O książce - Jeśli przeczytasz tę książkę, posiądziesz moc wpływania na umysły kobiet, poznasz strony życia, o których istnieniu dotąd nie miałeś pojęcia, a jeśli przytrafi Ci się to, co mnie... nic już nigdy nie będzie takie samo! Uwaga! Tylko dla dorosłych facetów! Zawiera ostre treści i nieprzyzwoite metody.
Sex. Sex. Sex. Szowinistycznie. Sprośnie. Skutecznie.
To nie jest książka dla maminsynków. Ani dla łajz, które przez całe lata chcą jedynie lizać cukierki przez papierek. Rozejrzyj się wokół - widzisz te wszystkie ponętne kobiety? Czy chciałbyś kłaść do łóżka niewinne blondyneczki, namiętne brunetki i ogniste rude szybciej i na dłużej niż epidemia grypy? I tak samo jak wirus nie do opanowania, rozgrzewać je, sprawiać, by się pociły i traciły oddech? Zapomnij o bajkach, w których królewnę dostaje rycerz z sercem na dłoni. Dłonie, owszem, przydadzą Ci się już wkrótce, ale pamiętaj też o rączym rumaku.

Najpewniejszą sferą erogenną kobiety jest jej ucho. Używając tajemnych schematów, wedrzyj się tamtędy do świata jej najdzikszych fantazji. Wystarczy, że będziesz wiedział, co, jak i kiedy powiedzieć, by szeroko otwarły się przed Tobą wrota przyjemności. Przestań myśleć tylko o łóżku! Wyobraź sobie lepiej olbrzymi stół, suto zastawiony potrawami z ponętnych nóżek, młodych piersi, smakowitych szyneczek. Aż ślinka cieknie robi się wilgotno i lepko. Kobiety od wieków używają swoich sztuczek, by owinąć mężczyzn wokół swojego najmniejszego paluszka. Teraz wreszcie niech one wiją się wokół Twojego Największego.

Ta książka to nie tylko niezawodny i wyczerpujący podręcznik podrywu. To nie tylko kwintesencja szczegółowo przetestowanej przez autora wiedzy, zgromadzonej od największych, światowych mistrzów tematu To również szokująca historia, pełna emocji, wzlotów i upadków, która wydarzyła się naprawdę.

Piotr Pyton: - Przestaniesz obawiać się dziewczyn, zaczniesz czuć się z nimi pewnie i sprawisz, że będą przebywały w Twoim towarzystwie z prawdziwą rozkoszą. Często wielokrotną. Co najważniejsze, te metody działają ZAWSZE i NA KAŻDĄ. Jedna rada na początek - nie wchodź na moje terytorium łowieckie, bo pokonam Cię doświadczeniem! Przyjmujesz wyzwanie? To nie klucz do damskich sypialni. To istny taran! Kiedyś moim niedościgłym celem było zdobywać takie kobiety o których inni tylko marzą. To okazało się dość proste. Teraz zgłębiam bardziej skomplikowaną wiedzę - jak nie nadużywać tych możliwości.


Piotr Pyton "Sex, magia i uwodziciele"; Wydawnictwo: Sensus; Liczba stron: 307; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-246-1505-6

KaHa

Zosia, Krysia, czy Natalka, czyli biała sexy halka - felieton o "Skutecznym uwodzeniu kobiet"

Tagi: piotr pyton, uwodzenie, książka, sex, ,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany