Bajery i układy

kzarecka

2008-08-27

bajery_i_uk322ady_160.Jakie były (są) największe marzenia Anny Ziętary? Otóż zdrowie (o tym marzy wielu), święty spokój (o tym marzy bardzo wielu) i wydanie książki (o tym też marzą tłumy). Autorka ostatnią pozycję z listy życzeń może już skreślić - w zeszłym roku Prószyński wydał jej "Bajerom wbrew". Teraz przyszedł czas na "Układy dwójkowe", które akcją wyprzedzają debiut Ziętary. Jeśli wierzyć wydawnictwu, to powieść z ogromną delikatnością i humorem podejmuje sprawy dojrzewania do związków i uczuć, trudnych relacji i granic przyjaźni.
O książce - Ania, racjonalna, rzeczowa i zawsze zorganizowana, jest oparciem dla swoich przyjaciół, grona osobowości barwnych i bujnych, acz niekoniecznie dojrzałych do poważnych życiowych decyzji. Pomaga im w rozmaitych, także miłosnych kłopotach, chociaż sama zwykle trzyma się w cieniu. Aby w końcu zacząć żyć pełnią życia i dać się ponieść zdarzeniom, musi rozbić ochronną skorupkę, którą budowała wokół siebie od dzieciństwa. Kto pomoże jej rozwinąć skrzydła? Czy przyjaciele zdadzą ten egzamin?

Anna Ziętara "Układy dwójkowe"; Wydawnictwo: Prószyński i S-ka; Format: 142 x 202 mm; Liczba stron: 152; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7469-819-1

KaHa

Tagi: Anna Ziętara, Układy dwójkowe, książka, bajerom wbrew,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany